ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Disney zmrazený vyšiel pred štyrmi rokmi a na svete stále má pieseň Nechaj to tak uviazol v jeho hlave. 99% ľudí, ktorých poznám, milujem tento film a 95% z nich je priamo posúdených. A prečo by to nemali byť? Dokonca aj keď príbeh sám je pravdepodobne slabý, melódií sú skvelé, snehuliak je rozkošný a Elsa absolútne fascinuje.

Elsa Hot Chocolate

Alexa Payesko

KÚPIŤ TERAZ: Coffee Mug Set, $ 21, amazon.com.

Takže sme sa v spoločnosti Delish rozhodli, že nie je príliš neskoro na to, aby sme oslavovali úžasnú obľúbenú ľadovú princeznú každého. (A to možno nikdy nebolo! Baby modré, mrazivé veci môžu byť v štýle navždy!) Tak sme urobili Elsa-inšpirovaný horúci kakao ako modrý ako jej oči a šaty.

Elsa Hot Chocolate

Alexa Payesko

Ak chcete urobiť to doma, budete potrebovať: mlieko (najlepšie celé alebo 2%), biele čokoládové lupienky, modré farbivo potravín, šľahačka, postrekovače a modré rockové bonbóny. A je len pár krokov. Najskôr zahrejte mlieko na varnú dosku, až kým nebude pekné a parné. Ďalej pridajte čokoládu a miešajte, kým sa roztopí, potom farbite zmes modrej! Koľko šľahačky a cukríkov, ktoré pridáte na vrchol, sú úplne v rámci vašej voľby. Ale ak sa ma spýtate, chcel by som si položiť otázku: “Čo prinútiť princeznú Annu?” a choďte odtiaľ.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish aplikácie dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.