Pri príprave party – či už je to niekto narodeniny alebo len Domček z kariet hlúpe pozorovanie sesh – máte dosť vecí, na ktoré sa môžete obávať. Nepotrebujete stráviť hodiny bagrovaním, plnením a vyčesávaním kuracieho jedla pre každého hosťa, najmä keď sa ľudia zdržiavajú celú noc skôr, ako skutočne sedia a jedia jedlo.

To je to, čo robí túto kuracie šnúra Bleu Dip hračka. Ak môžete zahriať zmrazené kuracie nugety, môžete to dobyť, pretože to vyžaduje takmer rovnakú úroveň zručnosti a pozornosti. V skutočnosti je to vaša skratka: Začínajúc vopred pripravenými kôstkovými pásikmi, buď z mraziarenskej uličky alebo z mrazenej mäsovej časti obchodu s potravinami. (Ak by ste radšej urobili kurčatá od začiatku, skúste tento recept.)

Kura Cordon Bleu Dip

Ethan Calabrese

Umiestnite ich do krúžku v panvici alebo v mikrovlnnej rúre a nechajte prázdny priestor v strede. Potom zmiešajte smotanový syr, sekanú šunku a šrotovanú švajčiarsku v miske a nalejte ju do stredu. Pečieme na 425 stupňov F, kým sa kura nie je ohrievané a ponor je horúci a bublinkový (zvyčajne asi 15-20 minút, alebo akýkoľvek balík kurčiat naznačuje) a ste pripravení slúžiť.

Mohli by ste ju topiť s niektorými nasekanými škorpiónmi alebo pažítkou, pre ďalšie štýlové body, ale úprimne povedané, ľudia sa do toho ponorí tak rýchlo, nemusíte sa ani obávať o obloha.

Podávame to s bočným šalátom a je to prakticky večera.

Získajte recept na Delish.

Nasledujte Delish na Instagram.