“To by mohla byť tá najkvalitnejšia vec, ktorú Delish kedy urobil.”

Náš kreatívny režisér Nick Neubeck povedal nahlas tieto slová. Nevyžiadané. Potom som zhasla a v podstate si nepamätala nič, čo nasledovalo. V spoločnosti Delish nám hovorí, že niečo, čo sme uviedli, je lahodné / nádherné / potravino-pornografické je ako počúvanie: “Vyzeráš tak slabé v tých džínsoch.” Na chvíľu sa navijíte – a potom strávite zvyšok času, keď sa snažíte zistiť, ako to urobíte. Ale jasne, ten človek vie, o čom hovorí: Táto dýňová tvarohová lasagna je zatracená.

Stali sme sa posadnutá myšlienkou lasagne dezertov, keď ten konkrétny vybuchol internet nie tak dávno. Ľudia sú očividne zamilovaní do myšlienky rozvrstvenia cukríkov na sladkosti, pokrývajúc ich viac sladkostí a zdobenia sladkostí. Niekedy skutočnosť, že tento dezert sedí a stáva sa lepším časom, robí túto skúsenosť ešte skvelou.

tekvica Cheesecake Lasagna Full

Ethan Calabrese

Ale okrem vysokého pomeru sladké na štvorcový palec, lasagnas dezertov vyhrá aj na iných úrovniach: je to hlavne cvičenie v montáži. Zriedkavo sa vyskytuje skutočné pečenie; ťažké varenie. (To je presne to, prečo Delish miluje dezertnú lasagnu.) Zvyčajne premiešate pár vecí dohromady a potom sa dostanete do budovy … zábavná časť.

obraz

Ethan Calabrese

Tento dezert má mnoho mien. Odkazujeme na to ako na dezertnú lasagnu, ale je to tiež známe ako lepšie ako sex tortu. (Na záznam, nie je to jediný dezert, ktorý tvrdí, že je lepšie ako sex.) Mohlo by to byť nazývané dýňová obrúska, ktorá sa nepodáva v troch miskách. Zavolajte na to, čo chcete – nazývame to úžasné: graham cracker crust, vrstvy mousse-like tekvica krém, cheesecake pečivo plnené, šľahačka, karamel mrholenie. V podstate sme mŕtvi.

tekvica Cheesecake Lasagna Vertical

Ethan Calabrese

Je to nápad dezert slúžiť davu. Alebo jesť sami do rohu. Žiadne rozsudky.

Získajte recept tu.

Pin to pre neskôr:

obraz