Na jar, keď nás Východné pivní tácky uviazli v zimných daždiach, prišla jahody do obchodu s potravinami, pozitívne znamenie, ktoré som potreboval vyhnúť z môjho sezónneho bluesu. V strave som si želal nejaké vážne svieže sfarbenie a chuť, preto som sa rozhodla vypečať jahody, čo sa ukázalo byť magickým spôsobom, ako ich pripraviť. Teraz, keď sa čučoriedky dostali do obchodov, vrátil som sa späť do rúry, aby zistili, ako zvládnu teplo.

Odpoveď: úžasne. Pečené čučoriedky budú toto moje veci v lete (mám rád “vec”.) Potrebuješ obliecť plátok libier? Pečené čučoriedky. A čo vanilková zmrzlina? Pečené čučoriedky. Grécky jogurt? Vafle? Palacinky?! Crostini?!?! Získate nápad. Urobte si ich späť-vreckové party trik na ďalšie pár mesiacov.

Tu je to, čo robiť:

1. Posypte čučoriedky so soľou a pečte na plechu na pečenie, ktoré je pergamenom (dôležité, aby ste mohli chytiť lahodnú šťavu!) Pri 375 ° C až do prasknutia, 15 minút.

obraz

Lindsay Funston

Odstráňte z rúry a vezmite si chvíľu, aby sa divila na farbu, potom top na jogurt parfaits, ricotta crostini, a libry koláč.

obraz

Lindsay Funston

PRAHOVANÝ BLUEBERRY PARFAIT

obraz

Lindsay Funston

Vrstvy jogurt, pečené čučoriedky a granola v pohári.

PAPRIKOVANÁ BLUEBERRY RICOTTA CROSTINI

obraz

Lindsay Funston

Roztierajte crostini s ricotou a hore s praženými čučoriedkami.

PORUCHOVANÁ CHLÍBKA ZLATÝ

obraz

Lindsay Funston

Lžíce pečené čučoriedky nad libier tortu (alebo nejaký tortu) a lopatka grécke jogurt, vanilková zmrzlina, alebo šľahačka na vrchole.

obraz

Lindsay Funston

Nasledujte Delish na Instagram.