Získajte tu recept.

Väčšina ľudí pravdepodobne ani nepamätá tento burger, ale pre tých, ktorí to robia, je to legendárny. McDonaldovo čadarové telo – v podstate štvrtina nápojov nalepené teriyakovou grilovanou cibuľkou a hustou syrovou omáčkou – má taký oddaný fanúšik po tom, ako je skupina Facebook venovaná presvedčeniu o zlatých oblúkoch, aby ju priviedli späť. Napriek tomu, že je to už viac ako 15 rokov od jeho posledného zobrazenia na celoštátnych menu.

McDonald's Cheddar Melt Beauty Horizontal

John Komar

Hoci nemáme žiadny vplyv na to, čo Mickey D pridá do svojho menu (ak by sme to urobili, táto jablčná koláč McFlurry by bola odpoveďou oblúkov na PSL), musíme pracovať a zisťovať, ako by niekto mohol znovu vytvoriť tento burger na Domov. Samotná burgerová štvorkolka je dosť priamočiare, rovnako ako cibuľa: Smažte ich do panvice, až kým nie sú mäkké a priesvitné, potom ich dokončite pomlčkou teriyaki omáčky.

Najväčšou výzvou? Vytvorenie čedarovej omáčky. Musí to byť hrubšie ako vaše typické queso; roztierateľný, nie kvapkajúci. Po štúdiu McDonald’s na začiatku 90. rokov reklamy ako futbalová trénerová recenzia hernej pásky pred Super Bowlom sme pracovali na vytvorení domácej omáčky, ktorá bola rovnako hustá – a každý kúsok bol nabitý ostrým príchuťou čedaru.