ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

KÚPIŤ NAŠE CHRÁNIČKY: Pyrex Mixing Bowls, 10 dolárov; amazon.com.

Pickle nadvláda pokračuje! Tu v spoločnosti Delish sme sa snažili premýšľať o spôsoboch, ako využiť jeden z najväčších amerických posednutých jedál. Niektoré časy si myslíme, že sme to urobili všetko – od výstrelov Jell-O až po horké psíky, nezostali sme žiadne kamene. Potom nás napadne nová myšlienka a vrátime sa k vyskočeniu “pohárov”.

obraz

Jon Boulton

Najnovším členom rodiny pickleov je tak zrejmé, že sme si nemohli uveriť, že sme o tom neuvažovali skôr! A cheeseball! Naliehavá krivka nálevu je dokonalým komplimentom pre krémovitosť tvarohových figurín.

obraz

Jon Boulton

Naša kôpra pickle cheeseball začína tak, ako väčšina tvaroviek: syr! Použili sme smotanový syr a zmes drveného čedaru a mozzarelly. Potom, na zosilnenie chuti, sme pridali kôpru, šťavy na šťave, a samozrejme, nakrájané uhorky. Ak chcete pridať trochu viac rozmerov, pridáme cesnakový prášok a papriku na trochu pridaný kop.

obraz

Jon Boulton

Mojou najobľúbenejšou časťou sýrskych bômb je povlak. Táto má viac kôpru a čedarov a samozrejme aj našu obľúbenú trumfovú kartu: rozdrvenú slaninu. Spojili sme sa so slaninou a nátierkami a dôveruj nám, sú to nepredstaviteľné duo. Slúži loptu s vašimi obľúbenými krekery a čipy a posaďte sa späť, keď vaši hostia idú. Viva la pickle!

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.