Stačí sa pozrieť na túto fotografiu a chceme, aby sme na grile plácali ten steak z tuniaka. Ale vy, nie je to ryba. Je to najobľúbenejšie ovocie v lete, vodný melón fúkaný (alebo by sme mali povedať, že melón fúkal?). Naša posadnutosť s melónom robí túto alternatívu k steakom na tuniaky ideálnym nápadom pre rybárov, vegetariánov alebo tých, ktorí chcú robiť viac než len piť svoj vodný melón.

obraz

S láskavým dovolením z Ravenous Couple

Tento recept nemohol byť jednoduchší a mohol by byť hlavným pokrmom na letnej škôlke alebo ako rýchly predkrm, aby ste pred večerou držali ľudí. Jednoducho odrežte kôru a vyberajte semená z vodného melónu, nakrájajte plátky do pekáča so sherry, maslom a základnými koreninami (soľou a korením), zakryte ho pergamenovým papierom a fóliou a pečte 2½ hodiny získať dostatočné char charakterizovať okraje.

Zatiaľ čo čakáte, kým sa stane mágia, môžete naštartovať ľahkú balzamovú glazúru, a to znížením balsamického octu na polovicu. Pracujte na opálení alebo si prečítajte knihu, kým sa vodný melón nezmení v praženej dokonalosti, a potom najskôr s feta alebo cotija syrom a glazúrou balsamikou pred požívaním.

Nasledujte Delish na Instagram.