Toto nie je cvičenie. Máme jeseň Jersey Housewife hviezda Teresa Giudice (ten, kto šiel do väzenia ��) proti celebrity šéfkuchár Emeril Lagasse vidieť, ktoré marinara recept je lepšie. Vieme, že to znie bláznivo a nespravodlivo, ale počujte ma. Kris Jenner je mac a syr porazil MARTHA STEWART’S. Bolo to veľké rozrušenie, ktoré nás preukázalo, že nikdy neuznáme kuchára predtým, než ochutnáme cestoviny.

Tiež si Teresu zaslúži viac kreditov, než si myslíte. Nie je to len rando televízna hviezda, ktorá sa rozhodla napísať cookboook. Má štyri! Emeril má viac ako tucet reštaurácií, ale znova to nikdy neviete.

osobnosť Snackdown marinara

Jonathan Boulton

RECEPT TERESY

Aj keď Teresa to technicky nazýva marinara (nazýva to “Snappy Red Sauce”), v podstate je to jedna – je to len cibuľa, cesnak a drvené paradajky. Ona zdieľa recept v jej tretej kuchárskej knihy Fabulicious.

osobnosť snackdown marinara

Jonathan Boulton

Ako to chutnal? Záleží na tom, kto sa pýtate. Niektorým päťminútovým dúchajúcim časom sa neuskutočnilo veľa príchutí. Jej omáčka, chutná ako konzervované rajčiaky s množstvom cesnaku. Ale väčšina z nich mala opačný pocit. Väčšina tímu milovala všetky korenie z vločiek cesnaku a červeného korenia a myslela si, že omáčka chutí super čerstvú.

RECEPT EMERILU

Smotanový recept závisí od rovnakých základných surovín, aj keď dodáva vodu (naleje z rajčiaka!). Hlavný rozdiel prichádza až do doby, keď sa zasyka. Chce, aby ste to nechali variť na stojan na najmenej 30 minút.

osobnosť Snackdown Marinara

Jonathan Boulton

Záznam som si osobne myslel, že polhodina spôsobila obrovský rozdiel. Väčšina hĺbky chuti, pomyslela som si. Ale bola som v malej menšine, ktorá sa cítila takto. Väčšina z nich sa domnievala, že Emeril je trochu “bla”. Dokonca dokončenie mrholenie olivového oleja a posypeme parmezánom ich nevyhral.

VERDIKT

Pravdepodobne by ste už teraz hádali, že Teresa vyhrá. Ktorý je pre vás skvelý, pretože si môžete urobiť v čase, keď trvá vačiť vaše cestoviny. Aj keď je to celá dráma, jej recept je slávne žiadny rozruch.

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.