Tieto sušienky sú prakticky proteínové tyčinky. Arašidové maslo obsahuje bielkoviny a sú to naozaj naložené, takže si veľa jedlate zdravé jedlo, keď pečiete podnos týchto sexy, chaotických lahůdiek (zvlášť keď zoberiete do úvahy antioxidanty a vápnik v čokoláde).

Odborníci na výživu, osobný tréneri a v poriadku, niekto zo zdravých myslí nemusí súhlasiť s týmto vyhlásením, ale to je to, čo som si povedal, keď som rozrezal na námestí. A potom vyrúbiť ďalšie. Čoskoro celý rad zmizol.

extrémnej Chocolate Peanut Butter Brownies

Ethan Calabrese

Keď milujete arašidové maslo, vy naozaj láska arašidové maslo, a vy prídete s ľubovoľnou výhovorkou sedieť v rohu a celú panvu. Tieto extrémne arašidové masla Brownies plne zhodnocujú túto posadnutosť a berú túto kombináciu do jej extrémneho.

extrémnej Peanut Butter Brownies

Ethan Calabrese

Sušienky začali dosť nevinne: nakrájajte klasický chrumkavý pečien, nakrájajte polovicu do pečenej panvice na pečenie, pridajte vrstvu Nutter Butters (alebo Reese’s Cups, ak nie ste v myšlienke mať trochu kríže na váš dezert) a roztavené arašidové maslo a na vrchole so zvyšným cesta.

Fudge Peanut Butter Brownies

Ethan Calabrese

Ale nemohol som to nechať. Rozpustil som trochu viac arašidového masla v mikrovlnnej rúre, pridal som lyžičku na tortu a zvrátil sa okolo aby vytvoril mramorovaný efekt. Potom posypeme niekoľko šálok arašidového masla, pretože to jasne, to nie je čokoládovo-arašidové maslo dosť.

Nutter Butter Brownies

Ethan Calabrese

Akonáhle boli nakrájané sušienky, nemohol som odolávať tomu, aby som o krok ďalej. Samotné sušienky boli čokoládové a gooey, ale cudzinec som chcel viac ako prvok z arašidového arašidového masla (viete, aby ste to vyvážili). Preto som na vrchole vylial trochu roztavené arašidové maslo a posypal ešte viac Reeseových pohárov. Choď veľké alebo ísť domov, správne?

extrémnej Peanut Butter Brownies

Ethan Calabrese

Koniec koncov, to sú Extreme Arašidové Brownies. Musia žiť až po meno.

Našťastie to absolútne robia.

Získajte recept na Delish.

Nasledujte Delish na Instagram.