Ľudia stratili svoje myšlienky cez tieto s’mores bary. Som si vedomý, že som niečo povedal dosť často, ale to je vážny obchod. Nebolo to len Delish tím, ktorý dychal nad úžasom nad tažnými marshmallows. Priatelia priateľov (priateľov kamarátov) sú tiež vystrašení. Nastal čas, aby ste sa dostali do zábavy.

Smores-bar-gif

Ethan Calabrese

Pamätajte si Golden Grahams? Až do nedávnej doby sme si ich nemysleli ani nejedli, pretože práve Justin Timberlake mal bežúcu bielenie. Teraz nemôžeme dostať dosť. Mám svojho spolupracovníka Riana, ktorý vypracoval tento recept, aby som mu za to poďakoval.

delish-Smores-Bars-04-PIN

Chelsea Lupkin

Proces je tu presne rovnaký ako ošetrenie ryže krispie. Tavte maslo na varnú dosku, pridajte marshmallows, rozmiešajte, až kým nie je natiahnutý biely goop a potom skládka grahamov. Lepiaci neporiadok obilnín a slimákov je fascinujúci, keď sa v skúšobnej kuchyni v skutočnosti zhoršili čeľuste, ale rozhodne chcete rozdeliť zmes na panvicu, kým je ešte teplá. Po prenose a stlačení, môžete mať sladké čas pridávanie marshmallow a čokolády polevy toppings. Budete spěchat na s’mores hoci.

delish-Smores-Bars

Chelsea Lupkin

ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

PIN FOR LATER

S'mores Bars Pinterest


Nasledujte Delish na Instagram.