Ak udržujete a low-carb strava, nie je žiadna potravina viac magická ako špagety squash. Je to ako to bolo vynájdené pre sezónu bikín, pretože niekto vedel, aké dôležité sú cestoviny pre nás. Je to super jednoduché a je tam veľa spôsobov, ako s ním variť.

1. Na začiatku nakrájajte squash na polovicu.

To je určite najťažšia časť výroby špagetových squashov, ale s ostrým šéfkuchárskym nožom a určitým odhodlaním to urobíte v pohode.

2. Odstráňte semená.

(Ale počkajte – neponúkajte ich! Vylejte na plech s práškom chilli a opečte na chrumkavé občerstvenie!) Zrezať orezané strany s olivovým olejom a sezón so soľou a korením. Prestrihajte squash s reznou stranou nadol na plechu na pečenie.

3. Popíšte ju v rúre 400 ° F počas 40 minút.

V závislosti od veľkosti vášho squashu to môže trvať viac ako hodinu. Ak uplynulo 40 minút a nie ste si istí, či je squash pripravený, vytiahnite ho z rúry a potiahnite špičku vidlice na strane strihu. Ak sa spaghetti podobné pramene ľahko uvoľnia z kože, je to pripravené. Ak nie, pokračujte v pečení a skontrolujte ho každých 5 až 10 minút.

Nadmerné praženie môže viesť k “zriedkavým” špagetám, takže je najlepšie, aby ste pozorovali squash.

4. Skartujte ho!

Keď je hotový, nechajte mierne vychladnúť pred vytvorením špagiet s vidličkou. Aj keď je to skvelé samo o sebe alebo trochu pokryté Parm, máme nejaké recepty, ktoré zamlžujú pravidelné staré cestoviny. Naše Burrito špagety Squash Boats sú dobré miesto na začatie.

výnosy:

2

Čas prípravy:

0

hodiny

5

min

Celkový čas:

0

hodiny

45

min

prísady
1
stredné špagety squash
1 polievková lyžica.
olivový olej
Košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
Smery
  1. Predhrejte rúru na 400 °. Vystrihnúť špagety squash v polovici pozdĺžne a vyberať semená. Zmrzte s olivovým olejom a sezonujte soľou a korením. Položte reznú stranu dole na plech a pečte, až kým sa mäso nedá ľahko skartovať, 40 minút.

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.ca