Rovnako ako väčšina ľudí na svete, milujem Ina Garten. Vždy vie proste čo robiť, či už je to večera s Jeffreym alebo večernou večerou s priateľmi. Pri hľadaní nejakej ľahkej večernej inšpirácie som narazila na ňu pečené škrabky krevety. Bazén cesnakového masla a chrumkavého panko mi naozaj hovoril. Ale rovnako, ako verím Barefoot Contessa, s celým mojím srdcom som cítil, že jej recept by mohol byť jednoduchší.

pečený shrimp scampi

Chelsea Lupkin

Keď Ina robí svoj pečený škrabák, motýľ krevety, aby sa postavili v pan-krásne, ale nie nevyhnutné. Ona tiež pridá vajíčko do zmesi panko a masla, aby pomohla s viazaním – rozhodne nie je potrebné.

pečený shrimp scampi

Chelsea Lupkin

Choval som všetky Ina to nádherné chute – biele víno, cesnak, maslo, petržlen, ale urobil to jednoduché tým, že nechal krevety celé. Pri chrumkavých omáčkach všetko, čo musíte urobiť, je premiešať v olivovom oleji a očistiť ich soľou a korením. Verte mi, oni budú stále zlato hnedé a super-chrumkavé.

pečený shrimp scampi

Chelsea Lupkin

Veľmi odporúčam, aby ste tu použili veľkú nádobu na kastról, aby ste položili jednu vrstvu kreviet. Použil som stredne veľké jedlo, čo znamenalo, že musím hádzať hromadu kreviet niekoľkokrát uprostred pečenia, aby bolo všetko varené rovnomerne.

pečený shrimp scampi

Chelsea Lupkin

Moja najväčšia rada je však mať v blízkosti krušnú bagetu. Ponorená do džúsov z mäsových zvyškov, je NEBEZPEČNÁ.

ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

PIN FOR LATER

Pečený Shrimp Scampi Pinterest


Nasledujte Delish na Instagram.