rillettes are a rich, pâté-like spread served cold as an appetizer on bread or toast. Check out this easy appetizer recipe.

Kate Mathis
Hádzajte párty bez toho, aby ste celý deň strávili v kuchyni. Tu je 9 jednoduchých receptov predkrmov, ktoré majú veľkú chuť a sú vykonané za 30 minút alebo menej. Chcete viac nápadov? Pozrite sa na tieto obľúbené receptúry predkrmov.

rillettes are a rich, pâté-like spread served cold as an appetizer on bread or toast. Check out this easy appetizer recipe.

Kate Mathis
Krevety na krevety

Rullette sú bohaté, rozmiešané ako paštéta, ktoré sa podávajú ako chlieb alebo toast. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

vyskúšať this version, made with creamy mashed white beans and a single avocado. Check out this easy appetizer recipe.

Tara Donne
Guacamole bez viny

Vyskúšajte túto verziu, vyrobenú zo smotanovej bielej fazule a jedného avokáda. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

Títo Cuban sandwich-style quesadillas are delicious and easy to eat. Check out this easy appetizer recipe.

James Baigrie
Cubano Quesadillas

Tieto kubánske sendvičové štýlové quesadilly sú vynikajúce a ľahko sa jesť. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

toto simple recipe is easily assembled with store-bought ingredients. Check out this easy appetizer recipe.

Frances Janisch
Sušené paradajky a Ricotta Bruschetta

Tento jednoduchý recept sa ľahko zmieša so zložkami zakúpenými v obchode. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

toto bountiful platter makes an easy and fast party appetizer. Check out this easy appetizer recipe.

Frances Janisch
Platňa Antipasto

Tento bohatý tanier robí ľahké a rýchle party predjedlo. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

nežný and oven-fried, these chicken tenders are jazzed up with sesame seeds and Chinese five-spice powder. Check out this easy appetizer recipe.

David Prince
Pečené kurčatá na pečivo s pikantnou BBQ omáčkou

Tender a pečené, tieto kurčatá sú jazzované so sezamovými semienkami a čínskym práškom s piatimi koreninami. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

Títo crispy homemade pita chips are perfect for dipping, but they are also flavorful enough to hold their own on the snack table. Check out this easy appetizer recipe.

James Baigrie
Parmezán Pita Crisps

Tieto chrumkavé domáce pita čipy sú ideálne na namáčanie, ale sú tiež dostatočne chutné na to, aby sa držali na stolíku. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

toto seafood appetizer takes it up a notch with a homemade Asian-inspired barbecue sauce. Check out this easy appetizer recipe.

Antonis Achilleos
Krevety s asijskou grilovanou omáčkou

Tento predjedlá z morských plodov prevezme zárez s domácou asijskou grilovanou omáčkou. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.

usporiadané artfully on a platter, the sandwiches make a fantastic cocktail-party nosh. Check out this easy appetizer recipe.

Ellie Miller
Otvorené tváre uzené lososové sendviče

Pohodlne usporiadané na tanieri, sendviče tvoria fantastické koktejlové party nosh. Pozrite sa na tento jednoduchý recept na predjedlo.