7

Trader Joe

obraz

Parker Feierbach

Zatiaľ čo jeden video editor povedal, že jeho dúšok má “pekný zing”, iní si mysleli, že je “príliš sladká”. Avšak šťava zanechala zaujímavý náter v tvojich ústach po pití.

6

Florida’s Natural

obraz

Florida’s Natural

Svojím menom spoločnosť verí, že “na Floride sa pestuje, vyberá a vymaže veľmi jednoduchá oranžová”. Vážime si to do určitej miery – ale nebolo to rozdiel, ktorý by ste mohli skutočne ochutnať. “Celkom dobre,” zhrnul sentiment väčšiny ľudí z tímu.

5

Minute Maid

obraz

Minute Maid

Vyrobené z koncentrátu, niektorí naši ochutnávači povedali, že to chutnalo ako OJ, ktoré si z lásky pamätá z detstva. Niektorí ľudia cítili, že dokážu povedať, že táto šťava bola vyrobená z koncentrátu, ale celkovo naša skupina označila túto voľbu za spoľahlivú.

4

natalie je

obraz

natalie je

Spoločnosť Fortune uprednostňuje celulárnu prevádzku v rámci tejto operácie, ktorú vlastnila žena a rodinou. (Je to jediná značka, ktorá neponúka možnosť bez vlákniny.) Avšak dokonca aj tí, čo nenávidia, zdanlivo ocenili samotnú chuť. Šťava skutočne ochutnala ako skutočne čerstvo vymačkaná oranžová.

3

Strýko Mattov

obraz

Strýko Matts

Kto?! Hoci väčšina degustátorov nikdy nepočula o tejto značke, vyvolala rozhovor a získala veľa hlasov. Nie je jasné, či pomaranče pochádzajú z USA alebo Mexika, ale či tak, šťava mala nejaké vážne tropické vibrácie. Niekoľko degustátorov si myslelo, že ochutnáva ako lepší Slnko D. Pozrite sa na to v celých potravinách a prírodných obchodoch s potravinami.

2

Jednoducho Orange

obraz

Jednoducho Orange

Jednoducho Orange je voľbou pre ľudí, ktorí chcú mať klasický zážitok z OJ. Ochutnávači boli spokojní s čistou, čerstvou chuťou a jeden chuťáč si dokonca všimol, že sa môže vnímať, ako sa “ráno ľahko dráždi”.

1

Tropicana

obraz

Tropicana

Naša rezidentná Floridianová mohla povedať, že to bola Tropicana, keď sa pozrela do svojho pohára. Niekoľko degustátorov si myslelo, že je to trochu príliš vodnatá, ale celkovo to bol typ klasického OJ, ktorý si každý želá.