Získajte tu recept.

Deň svätého Valentína je jednou z tých sviatočných sviatočných sviatkov, ako napríklad Silvestrovský večierok a Národný deň pizze: Viete, že by ste mali robiť niečo špeciálne a vo vašom úsilí urobiť z toho večer, na ktorý nikdy nezabudnete, ) litániu klišé, alebo (B) tak zaujmite pri hľadaní “najlepšej veci”, že príde deň a máte … nič. Takže sa vyškrábate, hádžete a vyhrajte 35 dolárov za tucet anemicky vyzerajúcich ruží, ktoré by ste za 10 dolárov zvyčajne chytili za každý ďalší deň v roku.

Tento rok ísť nečestní. Urobte niečo prekvapujúce – veľké gesto, ktoré nenájdete v žiadnom románe Nicholasa Sparksa, ale je zaručené, že bude každý nezabudnuteľný. Vytvorte slaninové ruže. A nie iba slaninové ruže – tieto sú kandizované na extra chuť. (Dôverujte nám – stojí to za to.)

slanina Roses

Chelsea Lupkin

Tu je to, čo potrebujete: 12 umelých ruží, nenáročných nožníc alebo kuchynských nožníc, balíčka špáradiel, plechu na pečenie, pečiacej konzoly na pečenie, javorového sirupu, hnedého cukru, čierneho korenia a balenia slanina

Mám to? Robíš to skvele.

slanina Roses

Chelsea Lupkin

Krok 1: Získajte Rollin ‘, Rollin’, Rollin ‘

Rolovať jednotlivé pásy slaniny s ružovou, mäsitá strana je kvet. (Tučný koniec môže byť dno ruže.) Zaistite pečať pomocou špáradla, aby sa neroztrhla. Pre zvýšenú stabilitu pridajte druhý špáradlo; trik Najlepšie Bites nás naučil, že je to špičkové.

Dajte ich na plech s pečiacou hrncovou doskou na vrch, potom položte slaninu na vrch. Zasypte ich javorovým sirupom – nemusí to byť legitímny, stupeň A; dokonca tu pracuje aj teta Jemima alebo pani Butterworthsová – spolu s ľahkým poprášením akéhokoľvek bae do, či už je to čierne korenie, hnedý cukor alebo chilli prášok. Potom sú pripravení naraziť na rúru.

slanina Roses

Chelsea Lupkin

Krok 2: Channel Morticia Addams pre Hot Second

Tu je miesto, kde musíte získať šikovnosť: Orezajte stonky na veľkosť, ktorá sa vám páči (kratšie stonky, tým svieži kyticu vyzerá), potom choďte všetky Morticia Addams na tieto plátky, sekanie je a odstránenie Styrofoam “bud” v centrum. Len nezabudnite nechať malý plastový nub; budete potrebovať držať slaninové ruže na svojom mieste. Vyčistite nub a kvety vypnuté.

slanina Roses

Jonathan Boulton

Krok 3: Zbaliť veci

Dajte slaninu minútu alebo dvakrát, aby ste sa ochladili, takže ich nehodíš ako horúci zemiak. Vzhľadom k tomu, že ruže sú naozaj len roll-up, nájsť diera v strede každého z nich, a posuňte je na nub na každom stonku.

slanina Roses

Jonathan Boulton

Teraz vyjdite a oznámte tvoju lásku čo najslúžšie.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.