Jednoducho mágia!


výnosy:

18

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

1

hodina

0

min

prísady
1
box vanilkový koláčový mix, plus prísady požadované pre krabicu
3
(16-oz.) Vaničky vanilkovým krémom
Modré sfarbenie potravín
1
(10-oz.) Balíček marshmallows
2
trubice modrá gélová poleva
Smery
  1. Vytvorte košíčky: Pripravte si koláče podľa pokynov balíka. Odstráňte z muffinového cínu a úplne vychladnúť predtým, ako vyberiete košíčky z košíčkov.
  2. Lyžicu polehajte do veľkej, mikrovlnne bezpečnej misy. Pridajte 8 až 10 kvapiek modrej farby potravín, miešajte, až kým sa nevytvoríte. Pokračujte v pridávaní farieb potravín, kým sa nedosiahne modrá farba.
  3. Pridajte plech na pečenie s pergamenovým papierom a hornou časťou s chladiacou lištou. Umiestnite koláče hore dnom na stojan, približne o palec od seba.
    Vezmite marshmallow, pretiahnite jeden koniec s trochou polevy, a jemne umiestnite do stredu každej hore dolu cupcake, tvoria základ Popoluška šaty.
  4. Frost cupcakes: Zostávajúcu polevu umiestnite do mikrovlnnej rúry, ohrejte ju na 20 až 25 sekúnd a potom ju premiešajte. Mal by byť ľahko tekutý.
  5. Na hornú časť každého košíčkového koláča nalejte poleva, nalejte priamo nad marshmallow a pomaly sa špiráľajte smerom von, kým sa košíček úplne nanesie. Ak sa košíček zobrazí cez poleva, dajte mu druhý povlak. (Tip: Ak máte nedostatočné polevy, zdvihnite chladiaci stojan a odstráňte všetky polevy, ktoré kvapkajú na pergamenovú fóliu, a mikrovliekujte ju, kým sa znovu neuvoľní.)
  6. Odložte 10 minút, aby sa nastavilo poleva. Použite gélové polevy, aby ste nakreslili Cinderellovu pásovú pasu a vyskúšajte oblasť, kde sa dotýka marshmallow a cupcake. Pod tým vytiahnite na košíčku dva rúcho. Dokončite tým, že v hornej časti marshmallow nakreslite v tvare v tvar, ktorý sa podobá hornej časti Popoluška. slúžiť.

KÚPTE TERAZ Wilton Blue Gel Frosting, 2,90 dolárov, Amazon.