Osoby varenia a odborníci na registráciu svadobných tukov nás naučili, že sme nič, kým budeme mať mixér KitchenAid. Nanešťastie pre mnohých z nás však musíme podpísať sieť pre potraviny a nikto si na to nezasvietil. Keď nezostávate zdanlivú kuchynskú televíziu alebo ste nadaný mixér, cena môže byť trochu ťažké ospravedlniť. To je dôvod, prečo sme vyčistili interwebs pre spôsoby, ako skóre KitchenAid na lacné.

Zvoľte obnovený model.

obraz

AFP

Je tu celá časť internetovej stránky KitchenAid s názvom Outlet Store, ktorá sa venuje modelom zrenovovaných v továrňach. To všetko znamená, že boli použité na udalosti, ako je ukážka obchodu alebo fotografovanie, a niekedy majú malé, kozmetické nedokonalosti. Stojíte ušetriť 100 a viac peňazí, ktoré môžete dať na prísady pre všetky chlebové chleby, ktoré sa chystáte zmiešať vo vašej novej kuchyni KitchenAid.

Sledujte zmeny cien.

Môžete sa pozerať na obrazovku svojho počítača niekoľko hodín každý deň, obsedantne kontrolu, či cena za mixér klesá – alebo môžete pokračovať v práci a zarábať peniaze, aby si dovolil zmiešavač a nechať niekoho iného, ​​aby vás sledoval. Camelcamelcamel sleduje Amazon za pokles dolára. SlickDeals robí to isté pre Amazon, plus ceny skladieb v Bed Bath & Beyond, Kohl’s, Macy’s, Target a ďalšie.

Prečítajte si stránku propagácie na stránke KitchenAid.

Z času na čas ponúka značka zľavy na niektorých modeloch mixérov vo forme darovacej karty Visa. Lepšie je mať peniaze, hoci málo, vo vrecku, ako vôbec nič.

Kúpte mini verziu.

obraz

Zdvorilosť kuchyne Aid

Vlani spoločnosť KitchenAid predstavila mini mixér, ktorý je o 20 percent menší a o 25 percent ľahší ako jeho štandardný. Ich úvaha: Niektorí ľudia nemajú dostatok miesta na svojom pulte pre väčší mixér a úprimne povedané, väčšina ľudí nemusí robiť toľko cookies naraz. Čo sme počuli: Kuchyňský prístroj KitchenAid, ktorý je vyrobený s rovnakým presným motorom, môžete získať za menej ako 100 dolárov.

Počkajte na čierny piatok.

Keď všetko ostatné zlyhá, môžete odvážiť masy s bruchom plným moriek, aby ste získali nižšiu cenu ako kedykoľvek predtým. Je známe, že akcie v spoločnostiach JC Penny, Kohla, Macy, Sears a Sam’s Club sa dostali pod hranicu 200 dolárov, akonáhle zohľadníte kupóny a zľavy.

Nasledujte Delish na Instagram.