Najlepšie veci v živote môžu byť zadarmo, ale druhá najlepšia vec určite nie je. V skutočnosti môžu byť dosť drahé. Spočítame chvály Le Creusetu až do konca času (liatinové hrnce a panvice sú našimi najobľúbenejšími redaktormi), ale budeme tiež prvý, kto prizná, že značka nie je presne peňažná. Bohužiaľ, nie sme odradení – a nemali by ste byť takisto. Tu je päť spôsobov, ako ušetriť peniaze pri klepaní francúzskej rúry Le Creuset z vášho zoznamu želaní.

Vydajte sa na výlet.

K dispozícii sú obchody Le Creuset Outlet Stores v 36 štátoch a sú to vyjednávacie poľovnícke sny Le Creuset-milenca. Možno budete musieť ísť, aby ste sa dostali k jednému (mnohé sú umiestnené tesne pred veľkými mestami), ale akonáhle prídete, nájdete lacné zásoby liatinových pecí a drážok. Ak ste nervózni, že ste obetovali kvalitu za cenu, nebuďte: Zľavnené položky sú pravdepodobne len prerušené farby alebo majú malé chyby – ako bublina v smaltovaní – čo neovplyvní vaše varenie.

Navštívte zľavy.

TJ Maxx Maxxinistas nás usilujú: nielen hľadajú ponuky na šaty Tibi a kabelky Kate Spade; získavajú šialene lacné kúsky Le Creuset. To isté platí pre podobné obchody, ako sú Marshalls a utorok ráno, a zľavy sa robia z dôvodov, prečo lomítko ceny v predajniach: Rúry sú v minulom roku farby, alebo majú teeny-maličkosti-potrebujete-okuliare-na-oznámenia nedokonalosti. Nebudete vždy nájsť dostatok výberu – niekedy nenájdete žiadnu vôbec – ale stojí za to výlet do kuchynskej sekcie, keď ste v týchto obchodoch.

Otočte niekoho iného odpadu do svojho pokladu.

obraz

Joanne Levesqueová

Trvalo zberatelia Le Creuset zvykli na bláznivé trhy a predaj garáže ako dobré miesta na vyzdvihnutie kusov, ktoré už nie sú dlhšie. Niektorí fanúšikovia dokonca našli celkom použiteľné francúzske pece v koši svojich susedov!

Zavolajte babičke.

Áno, vážne sme. Ak je Grams tvrdým kuchárom, je tu slušná šanca, že má aspoň jednu krabičku Le Creuset zberajúcu prach vo svojej skrini. Príťažlivá značka je známa svojou celoživotnou zárukou, ktorá ponúka pôvodnému majiteľovi ochranu pred defektmi (nezahŕňa bežné opotrebenie).

Pripojte sa na webovú stránku cashback.

obraz

Washington Post

Ak nechcete robiť kompromisy v prípade malých chýb alebo podivných farieb (plameňová oranžová sada sa nedokončí!), Možno budete musieť zaplatiť celú cenu. Pred nákupom sa zaregistrujte na webovú lokalitu, ktorá dá peniaze späť do vrecka len preto, že niečo kúpila. Spoločnosť Ebates ponúka 5 percentnú hotovosť späť na nákupy spoločnosti LeCreuset.com, zatiaľ čo spoločnosť ShopAtHome poskytuje až 6 percent v spoločnostiach Macy’s a JC Penney.

Nasledujte Delish na Instagram.