Keď Christine McConnell začne projekt pečenia, ide všetko von. Nie je to len tvorba – krém z krku alebo domáca dúhová vrstva – všetko vonku. Hovoríme stráviť týždeň vytvorením detailných replík Gizma a SpikaGremlins, potom fotografovanie, kde prevezmú svoju kuchyňu a spájajú ju s amok.

Je to úroveň angažovanosti, ktorá jej priniesla po 151 000 plus na Instagram, dohodu o dvoch kuchárskych knihách (prvý, Klamlivé dezerty, je tento marec) a naposledy aj telefonát od Twentieth Century Fox.

“Chceli sa stretnúť so mnou, aby diskutovali o potenciálnom projekte na podporu nového filmu Tima Burtona,” vysvetľuje McConnell, 33 rokov. “Som jeho obrovský fanúšik, tak som si myslel:” Musím priniesť niečo na stretnutie, ktoré by ich ponožky zrazilo. ” Pečúval som sa dva dni nepretržite a dokonca som urobil moje vlastné krabice, aby som držal lahôdky.

zaobchádza for Tim Burton's team

Christine McConnellová

Urobila asi 200 dezertov, ktoré sú pre váš tím, hoci to nie sú vaše štandardné sladkosti: Sušienky boli ozdobené čokoládovým okom, ktoré sa na vás dívalo, sušienky boli zazvonené rozmazanými pavučinami a vynašla “Beezlebub Buckeyes”. slepý vziať na klasické arašidy-masla a čokoláda loptu.


Stala sa jej prácou snov

McConnell sa špecializuje na nečakané dezerty, ale to, čo je najviac prekvapujúce, je, že je úplne samouk. V skutočnosti to nebolo, až kým nedošlo k knihám, že dokonca začala považovať si pekára.

“Bol by som zastrašovaný v kuchyni s profesionálne vyškoleným pekárom,” hovorí. “Moja stará mama ma naučila, ako si raz vyrobiť sušienky alebo fudge, a to je len to, že som začal pečovať veci ako vtip pre svojich priateľov a ľudia sa im veľmi páčili, že som ich začal vysielať na Instagram.”

Keď jej nasledovala 2 000, McConnell začala uvedomovať si, že si vybrala miesto pre seba a začala zdieľať svoju prácu na reddit. Bola fotografom, ktorej pečené veci boli rekvizity v jej tematicky vyrezávaných fotografiách, ale ako čas prebiehal, macabre dezerty-ako wafle kužele naložené s “screamberries,” fanged jahody tak zúfalo, že vyzerali pripravený zbúrať prsty, ak sa dostanete noha z nich – začala priťahovať svoje vlastné nasledujúce.

Screamberries by Christine McConnell

Christine McConnellová

Kobylky nadobudli svoj vlastný život, dosahujúc ďaleko za hranicami “hlavnej internetovej stránky” a čoskoro sa na ňu zaoberali rozhovory. Bolo to všetko trochu neskutočné pre McConnella, ktorý sa vrátil od sekretárskej práce až po prácu v kancelárii, nikdy naozaj spokojný s tým,.

Trpezlivosť je pravdepodobne najkritickejšou zručnosťou pri výrobe týchto koláčov.

Dostal sa do pohybu a presunul sa ďalej

“Stále som bol vyhodený,” hovorí. “Potom, keď som vystrelil z práce, ktorú som sa snažil udržať, musel som pripustiť, že to nefunguje a musel som nájsť niečo iné.”

Ona sa zapísala do kozmetologickej školy a vrátila sa domov s rodičmi, kde sa pôvodne zamerala na fotografiu vo všeobecnosti.

“Bol som ako akýkoľvek hlúpy 20-ročný, fotografoval sa sami a ľudia ma posúdili za to,” hovorí. “Čím viac som fotografoval, tým viac som začal uvedomovať si veci, ako je dôležitosť toho, že majú rôzne kulisy a potrebujú lepšie kamerové zariadenia.”

znovuvytvorenie the Gremlins scene

Christine McConnellová

Zatiaľ čo McConnell pripúšťa, že v súčasnosti svoje kozmetické zručnosti nevyužíva, tvorivá zásuvka, ktorú poskytuje, inšpiruje svoju prácu odvtedy – a jej láska k televíznym predstaveniam a hororovým filmom z rokov 1950.

Jej tmavé berie na klasické dezerty a nakoniec získala pozornosť vydavateľa Juditu Regana, ktorá jej ponúkla knihu. McConnell využil zálohu, aby sa presťahoval do hôr a minulý rok strávil pečenie a sníval nové nápady.

“Hneď ako som dostal dohodu, chytil som si notebook a vytvoril som zoznam asi 200-300 vecí, ktoré som chcel piecť, potom som skúmal chuť a zúžil ho na asi 100,” vysvetľuje. “Nič v knihe nebolo uverejnené online, takže je to všetko nový obsah.”

 Making of Gizmo

Christine McConnellová

Jej nástroje na pečenie sú na rozdiel od toho, čo ste videli

Možno je výsledkom toho, že je úplne samouk, ale pokiaľ ide o pečenie, McConnell sa spolieha na niekoľko nečakaných nástrojov. Namiesto hladšieho hladidla si dáva prednosť zmiešaniu, ktoré vyzdvihla pri predaji nehnuteľností.

“Rukoväť je silnejšia a je pre mňa ľahšie pracovať,” vysvetľuje.

Pokiaľ ide o vytvorenie hladkej, bezchybnej vrstvy na zakrivených kolákoch – ako bublinový úl, ktorý urobila začiatkom tohto roka – McConnell kúpi tenký plech od Michaela, že si nakrája kuchynské nožnice a potom sa ohýba na akýkoľvek tvar, ktorý potrebuje. Kĺže malé kousky kovu nad polevou (či už je to zmrzlina alebo zmrzlina), vytvára hladké a precízne línie vo svojich koláčiky, ktoré ich robia vyzerať príťažlivo realistickým.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Príspevok zdieľaná Christine McConnell (@christinehmcconnell)

Jej najväčšie tajomstvo? Používanie neošetrených drevených dosiek a hmoždiniek, ktoré dávajú štruktúrovanej štruktúre – niečo, čo sa naučila tvrdo, keď prvýkrát urobila tortu založenú na Stripe, Gizmo je nemesis Gremlins.

“Stále sa zrútil,” hovorí. “Teplota je ošemetná – ako sa dort zohreje, začína sa rozpadávať … Trpezlivosť je pravdepodobne najkritickejšou zručnosťou pri výrobe týchto koláčov.”

prúžok Gremlins Cake

Christine McConnellová

Vždy ju udržuje v pohode

Na svojom druhom pokuse urobila každú časť svojho tela samostatne, namiesto toho, aby bola postavená zo spodnej strany do vrchu, a chladila každú časť, kým nebola pripravená pridať ju do koláča.

To, že používanie neošetrených drevených dosiek a hmoždiniek medzi vrstvami koláčov, aby sa zabránilo rozpadávaniu, bolo rozhodujúce pre vytvorenie koláčov, ktoré vydrží dostatočne dlho, aby prežili svoje detailné fotografie.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Mmmmm …. Raňajky ��

Príspevok zdieľaná Christine McConnell (@christinehmcconnell)

“Po nasnímaní fotografie je mi jedno, či sa na ňom podije nákladné auto,” hovorí.

Keď pečiete vrčaním, festovanými dezerty, ktoré vyzerajú rovnako pripravené na vás zaútočiť, ako ste ich prežili, má zmysel, že nič nie je príliš drahé.

Pozrite sa na ešte viac svojich dezertov a získajte tipy na vytvorenie vlastných monštruóznych diel.

Nasledujte Delish na Instagram.