Nie som kuchár vo firme Delish. Niekoľkokrát som bol v skúšobnej kuchyni, bolo to urobiť vážne ľahké predmety, ktoré sú väčšinou zložené z hotových jedál, ako je tento chiliový syr alebo tieto pohrebné zemiaky. Takže ako samozvaná kráľovná pohodlia varenie, vždy hľadám spôsoby, ako znížiť varenie rohy, tak bagged salad mix je jasne darček zhora.

Nie, nechcem umyť, nasekať, rozrezávať a robiť všetky ostatné druhy ručnej práce len preto, aby som jedla šalát. Vždy však existuje námietka pri používaní pripravených potravín a balený šalát nie je výnimkou. Som notoricky známy tým, že nepoužívam celé vrecúško a nechal väčšinu zelených odpadnúť. Takže keď som videl ten génius trik na Instagramovi nášho kamaráta Marie Sabu, nie som príliš hrdý na to, aby som povedal, že moja čeľusť trochu klesla.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

�� Kuchynský hák �� Keď sa dostanete domov s vrecovanými zelenkami, rozrežte tašku a vložte do nej papierový uterák. Papierová utierka absorbuje vlhkosť a zelenú zeleninu dlhšie ����

Príspevok, ktorý zdieľala Marie Saba (@mariesaba)

So. Vyšilovat. Jednoduchá. Prečo mi to predtým nikto nepovedal? Keď som sa zotavil z neuveriteľného hlúposti, že som o tom sám o sebe nepomyslel, vedel som, že musím dať rekvizity tam, kde by mali byť rekvizity. Stačí pridať papierový uterák a všetko, čo zbytočne zvlhčuje váš čerstvý šalát, je absorbované – voila – môžete si vychutnať svoje vrecia zelené oveľa dlhšie. Všetko, čo mi ešte ľahšie jesť šalát, si zaslúži uznanie. Takže Marie Saba, moja lenivosť (a moje zdravie) ďakujem vám.

Nasledujte Delish na Instagram.