Nie som najuznávanejší človek na internete. Mal by som vedieť lepšie. Nakoniec som tisíciletná, aj keby mi toto slovo spôsobilo, že sa mi to stane. Iste, môžem pomôcť mojej babičke odhlásiť sa z mailing listov, a ak mi dávaš dostatočne dlho, nájdem tie topánky, ktoré som naozaj chcel kúpiť, ale nikdy som to v histórii prehliadania. Ale ja stále úplne nerozumiem oblaku (kde to sakra je ?!), a myslím, že práca v oddelení IT by ma priviedla k predčasnej smrti.

To znamená, že viem, ako čítať komentáre Facebook – a čítal som tvoje.

Niekedy sa ma rozesmávajú, niekedy mi chcú plakať a nedávno ma úplne prekvapili. Prečo? Vy ste vystrašili nad niečím nečakaným v našom videu Všetko Bagel Pizza: Šéfkuchár a duchovný šéf za koláč podávaný v The Parlor v Dobbs Ferry v NY, nakrájame plátky nožnicami.

obraz

John Komar

Naozaj, keď sme strieľali, bol som veľmi fascinovaný hromadami mozz a #yolkporn zaregistrovať oddball pizza cutter. Ale videl si to … a mal veľa čo povedať:

1. Bolo to bizarné.

obraz
Facebook / Delish

2. Boli ste narušený.

obraz
Facebook / Delish

3. Máte svojich priateľov, aby vás podporili.

obraz
Facebook / Delish

4. Vy ste to nazvali monstrozitou.

obraz
Facebook / Delish

5. Uvažovali ste, že WTF sa deje.

obraz
Facebook / Delish

6. Chtěli ste, aby sa všetci zasmáli.

obraz
Facebook / Delish

7. Bol ste úplne vypnutý.

obraz
Facebook / Delish

8. Myslíte si, že to bol veľký problém.

obraz
Facebook / Delish

Pozri, počujem ťa – radšej ťa čítam – hlasno a jasne. Ale premýšľajte o tom: Tradičné okrúhle pizza frézy sú absolútne najhoršie. V prvom pokuse nikdy neprekĺzli kôru. Musíte behať zatracenú vec tam a späť miliónkrát, a to je nemožné sledovať pôvodnú líniu, takže ste zostali s niektorými vážne janky vyzerajúce plátky so syrom, ktoré z nich padajú.

To je miesto, kde prichádzajú nožnice. Odstráňte, odstráňte a skončíte! Zahŕňa menej práce, rýchlejšie piť v ústach a je to skutočne super autentické. Taliani slúžia nôžky s veľkými pieskami navždy. Dokonca aj to, ako krajiní predajcovia ulíc prerezávajú svoju pizzu.

Ak ešte nie ste úplne rozrušený, vypnite ho a premýšľajte nad tým, či sa deje WTF, skúste skúsiť nožnice. Amazon má celú radu potravín bezpečných – dokonca aj nožnice vyrobené výhradne na rezanie “za. A ak nájdem tých, ktorí sa nachádzajú na internete, musím byť lepšie na webe, než som pôvodne myslel.

Nasledujte Delish na Instagram.