maličký gifts tucked inside paper cones, each with its own handcrafted gift tag attached, fill a woven basket to overflowing and await parceling out to friends and family. Learn here how to craft these easy projects yourself. All can be done in a weekend.

Susan Gentry McWhinney
Ozdobte svoj domov, stôl, strom a darčeky v sortimente ručných papierových projektov.

maličký gifts tucked inside paper cones, each with its own handcrafted gift tag attached, fill a woven basket to overflowing and await parceling out to friends and family. Learn here how to craft these easy projects yourself. All can be done in a weekend.

Susan Gentry McWhinney
Prázdninový papier remeslá

Drobné darčeky zastrčené vo vnútri papierových šištiek, každý s vlastnou handcrafted darčeková značka pripojená, naplniť tkaný kôš k pretečeniu a čakajú parceling von priateľmi a rodinou. Tu sa dozviete, ako sami vyhotoviť tieto jednoduché projekty. Všetko sa môže uskutočniť cez víkend.

s just some paper, scissors, and a few simple decorative touches, you can fill your home with festive handmade crafts that are perfect for the holidays. From scallop-edged gift tags to whimsical baking-cup Christmas trees to ribbon-trimmed cake stands and chair-back menu holders, these crafts are easy to make -- and can be reused and enjoyed year after year. Best of all, any or all of these projects can be completed in one weekend. <br/>Zoznam dodávok: Tu je kompletný zoznam všetkých materiálov a nástrojov potrebných na dokončenie všetkých projektov v tejto prezentácii. Dobrým zdrojom pre väčšinu uvedených položiek je 800-MICHAELS. </p><p> -10 “fóliami pokrytých dosiek na dorty <br/>-5 “polystyrénové disky <br/>-hrebeňová tabuľka na tortu <br/>-pečivo <br/>-hrubý krémový papier <br/>-saténová stuha <br/>-prepasované pozostatky tapiet <br/>-vinobranie pohľadnice <br/>-karty <br/>-dva desiatky špendlíkov <br/>-sľudové vločky <br/>-drevený disk <br/>-lollipop stick <br/>-čistiace prostriedky na rúrkové hadice <br/>-lesk <br/>-korále <br/>-lepidlo <br/>-rozprašovacie lepidlo <br/>-horúca lepiaca pištoľ <br/>-nožnice <br/>-ozdobné nožnice <br/>-1/4 “dierovačka <br/>-oválny otvor <br/>-drill “title =” Nastavenie vianočného stola ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/320×320/54f9d4271f440_-_clv1203sim019-xlg.jpg?resize=480:*”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Susan Gentry McWhinney

Nastavenie vianočného stola

S len papierom, nožnicami a niekoľkými jednoduchými ozdobnými dotykmi môžete svoj dom zaplniť slávnymi ručne vyrobenými remeslami, ktoré sú ideálne pre dovolenku. Od darčekových značiek na okrajoch až po vtipné vianočné stromčeky na stojan na koláče a držiaky na stoličkách, tieto remeslá sú ľahko vyrobiteľné – a môžu sa znova a znova vychutnávať. Najlepšie je, že niektoré alebo všetky tieto projekty je možné dokončiť počas jedného víkendu.
Zoznam dodávok: Tu je kompletný zoznam všetkých materiálov a nástrojov potrebných na dokončenie všetkých projektov v tejto prezentácii. Dobrým zdrojom pre väčšinu uvedených položiek je 800-MICHAELS.

-10 “fóliami pokrytých dosiek na dorty
-5 “polystyrénové disky
-hrebeňová tabuľka na tortu
-pečivo
-hrubý krémový papier
-saténová stuha
-prepasované pozostatky tapiet
-vinobranie pohľadnice
-karty
-dva desiatky špendlíkov
-sľudové vločky
-drevený disk
-lollipop stick
-čistiace prostriedky na rúrkové hadice
-lesk
-korále
-lepidlo
-rozprašovacie lepidlo
-horúca lepiaca pištoľ
-nožnice
-ozdobné nožnice
-1/4 “dierovačka
-oválny otvor
-vŕtačka