obraz

Alexandra Folino

Čo dostanete človeku, ktorý je najšťastnejší, keď ochutná šťavnaté mäso na otvorenom plameni? Máme pár dobrých nápadov.

obraz

Reproduktory Bluetooth

Rockstar na grilu si zaslúži niekoľko rockinových melódií. Tento bezdrôtový reproduktor Bose trvá až 16 hodín a vďaka Bluetooth sa ľahko spája s hlasovými povelmi, telefónnymi hovormi a virtuálnymi asistentmi.

KÚPTE TERAZ 299 dolárov, amazon.com

obraz

Williams Sonoma
Súprava na prípravu piva BBQ

Každý griller potrebuje kolekciu omáčok s BBQ na palube. Táto sada Williams Sonoma kombinuje ďalšie tanečné láska – remeselné pivo – na tri šírky: Pale Ale, Plzeň a Dark Lager.

KÚPTE TERAZ 30 dolárov, williams-sonoma.com

obraz

Primo
Glazovaný keramický pizzový kameň

Pre majstra grilu, ktorý je tiež veľkým fanúšikom pizze, tento prenosný kameň premení dvorček na pizzériu bez toho, aby musel dostať pizzu v plnej veľkosti. Môže sa použiť aj na výrobu chleba a pečiva.

KÚPTE TERAZ $ 50, wholesalepatiostore.com

obraz

Súprava na grilovanie z nehrdzavejúcej ocele

Otočenie steakov je vždy jednoduché pomocou správnych nástrojov: Obracač má zúbkovanú stranu, aby otestoval nestálosť a kliešte majú šikmé okraje, ktoré pomáhajú vyzdvihnúť aj tie najťažšie kusy.

KÚPTE TERAZ 20 dolárov, amazon.com

obraz

Tri malé ošípané
Klobásový darčekový košík

Ak váš pop je dobrodružný jedlík, bude milovať grilovanie týchto rozmanité salámy. Každý drevený darčekový kôš obsahuje bravčové, kurací, jahňacie a kačacie klobásy a dva druhy horčic a kornúšikov, ktoré si môžete vychutnať pri ohrievaní grilu.

KÚPTE TERAZ 96 dolárov, igourmet.com

obraz

Digitálny Bluetooth teplomer

Ak nie ste grilovanie viacerých druhov mäsa naraz, dokonca ste grilovanie? Weberový iGrill2 Bluetooth teplomer pomáha otcovi sledovať rebrá, hruď a kurča – až štyri rôzne druhy mäsa súčasne. Bude tiež pomáhať variť stredne vzácny steak, stredný steak a dobre urobený steak ako profesionál.

KÚPTE TERAZ $ 100, weber.com

obraz

Personalizovaná zástera

Zástera s menom Pops, plus vrecká pre všetky jeho grilovacie náradie A vyzerá úplne ostrý? Niet divu, že ste jeho obľúbený.

KÚPTE TERAZ 60 dolárov, texasirons.com

obraz

Pivný chladič

Pretože ľadovo studené pivo pri grile dlho nezmizne. Tieto zmrzlé Corkcicle Chillsners udržia tátov nápoj chladný bez toho, aby zalieval svoje pivo.

KÚPTE TERAZ 20 dolárov, amazon.com

obraz

Tepelne odolné rukavice

Nič nezbavuje obľúbenú činnosť otca rýchlejšie než horieť, a tak chráni ruky týmito pohodlnými a zároveň robustnými koženými rukavicami.

KÚPTE TERAZ $ 14, amazon.com

obraz

BBQ Predplatné tovaru

Otec, ktorý miluje experimentovanie s novými grilovanými príchuťami, potrebuje predplatené gastronomické predplatné. Každá škatuľa obsahuje malé dávky, omáčky, oleje a koreniny, ktoré prinášajú svoju grilovanú hru na ďalšiu úroveň.

KÚPTE TERAZ 99 dolárov (za 3 mesiace), tastetrunk.com

obraz

Steaky vysokej kvality

Pops si zaslúži to najlepšie a vybrané mäso v darčeku, ako je balíček “Dad’s Favorites” od Pat LaFriedy, ponúka všetkým najlepším dobrým grilovaným nápojom (zamyslite sa nad starým americkým prémiovým steakom Black Agnus, sladkými talianskymi párkami , a viac).

KÚPTE TERAZ 215 dolárov, lafrieda.com

obraz

Mini digitálny teplomer

Ak sú prehnané steaky pravidelnou obeťou dlhých príbehov oteckov, informuje o tom tento teplomer Weber iGrill Mini Bluetooth presne keď je jedlo varené na dokonalú teplotu a pripravené na podávanie.

KÚPTE TERAZ 50 USD, weber.com

obraz

Trust BBQ Sprievodca

Steven Raichlen Grilovanie! biblie je stále považovaná za jednu z najlepších kníh o grilovaní, a to aj po takmer 20 rokoch. Pridajte ho do knižnice oteckov, aby ste ho odniesli od grilovaného nadšenca k legitímu grilovanému majstra.

KÚPTE TERAZ 17 dolárov (brožovaná), amazon.com

obraz

Tenderizer a marináda Infuser

Odložte paličku na vajcia navždy: Tento nástroj dva v jednom injekčne podáva chutné marinády na steaky, kotlety, pečené mäso, celé kurčatá a ďalšie, zatiaľ čo mäso k dokonalosti.

KÚPTE TERAZ 26 dolárov, amazon.com

obraz

Grilovací štetec

Vyčistenie po grilovaní je oveľa hladšie s prémiovou grilovanou kefou, podobne ako táto od Weber – nevyhnutná v každom grillerovom arzenáli.

KÚPTE TERAZ 23 dolárov, weber.com

obraz

Grilovacie svetlo

Pre BBQ, ktoré trvajú do večera, je toto grilovacie svietidlo z Brookstone vybavené mriežkou. LED žiarovky trvajú viac ako 100 000 hodín, ale po šiestich minútach sa vypínajú v prípade, že táta trochu zabudne.

KÚPTE TERAZ $ 53, amazon.com

obraz

Fajčiarska schránka

Ak má táta plynový gril, ale miluje dym z dreveného uhlia (kto to nie je?), Táto továreň na fajčenie Webera mu umožňuje ľahko naplniť dymovú chuť v kuchyni.

KÚPTE TERAZ $ 22, weber.com