Pondelok: Burgers z lososa Wasabi

obraz

Ak máte chuť hamburgery, pridajte trochu zing do svojho dňa s týmto ázijským-inšpirovaný hamburger, ktorý nahrádza mleté ​​hovädzie mäso s lososom. Nízky obsah nasýtených tukov a veľký zdroj omega-3.

Utorok: Oranžový a avokádový šalát

obraz

Počas obeda preskočte linku rýchleho občerstvenia v prospech tohto farebného šalátu so smotanovým avokádom.

Streda: stredomorský tuniak Panini

obraz

Pre veľkú sendvičovú náplň, špička konzervovaná tuniaka so slanými olivami a kapary, jasná citrónová šťava a farebná feta.

Štvrtok: Pečené tresky s teplou tapenádou z paradajok-olivovej kapary

obraz

Nie ste si istí, ako urobiť treska chutné? Vyskúšajte tento recept v stredomorskom štýle, ktorý sa vyznačuje pestrou, teplou paradajkovou tapenádou.

Piatok: Kuracie a Farfalle so smotanovou omáčkou

obraz

Ilustrácie Michaela Tolanda

Dobrá správa: Orechy sú na zozname “dobrých tukov”. Táto výnimočná pokrm je nádherná, živá chuť a bohatá na omega-3, vďaka dvojitému nárastu orechov (orechov a oleja).

Sobota: Portobello čiapky naplnené paradajkami a olivami

obraz

Olivy sú ďalšou nepochopenou prísadou – majú tiež nízky obsah nasýtených tukov. Tento recept vyžaduje miešanie paradajok, syrov a olív, aby sa vytvoril zubný výplň pre vydatné huby Portobello.

Nedeľa: Ultimate Guacamole

rýchla, flavorful, and full of omega-3s, our Ultimate Guacamole will keep 'em coming back for more — you may need to make a double batch!

Tina Rupp

Nedeľa na sledovanie futbalu a čo najlepšie na futbal? Omega 3 bohatý guacamol! Pečené rezané plné pšeničné palice v pekárni na pečenie používajte ako nátierku namiesto nasekaných tortillových čipov nasýtených tukov.