ThirstyNest

obraz

Instagram / @ThirstyNest

Ak vy a váš partner milujete piť, tu je spôsob, ako vyzdvihnúť unikátne fľaše, fantazijné nápoje a drinkware všetko v jednom záchvatu. ThirstyNest má veľa cool darčekov súvisiacich s chlastom, vrátane predplatného vínneho klubu a barových vozíkov. Ako hovorí ich slová, je to spôsob, ako #giftbetter.

Etsy

obraz

Instagram / @Etsy

Viete, čo Etsy je, ale viete, že môžete vytvoriť celý register svadieb cez stránky? Ak ste Crafter, alebo len radšej domáce predmety a šialené dary, Etsy register môže byť ideálny.

domino

domino's Pizza Hand-Tossed Pizza

Domino Pizza

Áno, to je Domino. Ak vaša láska k pizze nepozná žiadne hranice, môžete sa zaregistrovať v reťazci pizze, pokiaľ žijete v USA. Zatiaľ čo ste v podstate dostali množstvo darčekových kariet Domino, prichádzajú v rôznych množstvách a s roztomilými účelmi, napríklad “An Ospravedlňujem sa, že nebudete variť, “” Ďakujem ti Card-A-Thon “a” Zajdúš to Bachelorette Party “.

Sila odčítania

obraz

Sila odčítania

Či už sedíte pekne finančne alebo žijete s partnerom na chvíľu, niektoré páry skutočne nepotrebujú nič hmatateľné, keď sa ich veľký deň valí okolo. Moc odpočinku existuje, aby sa vyhladil proces vyzývania hostí k darovaniu dobročinnosti vo vašom mene. Môžete vybrať príčiny, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, ako je bezdomovstvo alebo životné prostredie, a hostia potom poskytnú dary cez vaše stránky. Webová stránka je prehľadná o tom, kam sa peniaze aj chystajú.

Home Depot

obraz

Facebook / Home Depot

Presuniete sa do hornej časti fixéra? Ak ste vy a váš partner šikovný s nástrojmi a až po DIY, Home Depot má svadobný register, takže môžete získať hlavný štart vo všetkých svojich projektoch. Registrácia nástrojov, hardvéru, prístrojov, dekorácií, nábytku a nástrojov na trávnik a kuchynského tovaru.

Feather The Nest

obraz

Táto webová stránka je v rovnakej miere ako medové fondy, takže vaša babička môže mať o tom silné názory, ale prinajmenšom peniaze smerujú k praktickej príčine. Feather the Nest vám umožní zaregistrovať sa na peňažné dary, ktoré majú za cieľ dosiahnuť zálohu alebo zlepšenie domácnosti. Môžete pridávať obrázky, videá alebo plány na svoje stránky, aby ľudia presne vedeli, na čo sa zameriavate.

Vebo Life

obraz

Instagram / @VeboLife

“Zozbierajte chvíle, nie veci” je motto Vebo Life a je to docela úžasný register pre aktívne páry – môžete sa zaregistrovať na nezabudnuteľné zážitky, ako rafting na bielom, parašutizmus a kurzy na varenie. Je to aj charitatívny aspekt; vybrať organizáciu a 5 percent z každého nákupu bude darovaná tejto charite. Jedinou nevýhodou je, že v súčasnosti slúži iba oblasti Colorado, Washington a Oregon (Kalifornia je na ceste!).

Costco

Costco

Mark Bugnaski / Associated Press

Dobre, mohlo by to byť najmenej sexy svadobný register existovať, ale nič nehovorí o skutočnej láske, ako je nakupovanie na veľkoobchodnom obchode. Nezabudnite, že majú veci iné ako nedeliteľné veci a obrovské balíčky papierových uterákov – do svojho registra Costco môžete tiež pridať autosedačky a boostery, umelecké diela, nábytok a domáce potreby.

Zola

obraz

YouTube / Zola

Zola je tisícročnú tisícročnú, pretože nemusíte robiť voľbu – všetko, čo možno budete chcieť, je k dispozícii na jednom mieste. Môžete sa zaregistrovať na štandardné darčeky, zážitky (ako masáž alebo darčeková karta Airbnb), kluby s vínom a ďalšie predplatné, výbuchy na Drybar … dostanú všetci na palubu.

7 dúfa, že United

obraz

Instagram / @ 7hopes

7 nádeje United je ideálny pre každého, kto sa usiluje o využitie viacerých položiek spravodlivého obchodu. Stále môžete získať štandardné darčeky, ako sú riad, posteľná bielizeň a domáce potreby, ale budete sa cítiť lepšie pri každom nákupe, pretože dary sú vyrobené remeselníkmi, ktorí dostávajú za svoju prácu a pracujú v bezpečných podmienkach a že žiadne deti v tomto procese.