obraz

Je tu niečo, keď si popíjate kokteil z dlho stonkovaného martiniho pohára, čo je dôvod, prečo máme toľko variácií martini nad klasický recept ginu, vermutu a bitterov. V dnešnej dobe je tento kokteil viac formátu ako konkrétny nápoj – zmes alkoholických nápojov, likérov a aróm, ktoré sú pretrepané ľadom a napustené do kultúrneho skla. Netradičné chute sú súčasťou zábavy! Tieto nápojové recepty predstavujú vynikajúcu všestrannosť našej martiniovej šialenstvo.Pre nápady na nápoje a večierky si pozrite náš komplexný sprievodca nápojmi.

obraz

Dirty Martini

Tento jednoduchý, sofistikovaný martini je už viac ako 70 rokov príjemným barovým patrónom. Vodka, olivy a olivový džús sú všetko, čo potrebujete na výrobu tohto nápoja.

Recept: Dirty Martini

<p>Tento sladký pocit, pozostávajúci hlavne z granátovej vodky a broskyňového schnapps, bol pôvodne vytvorený v The Ritz-Carlton, Philadelphia, odvtedy však cestoval do rôznych Ritz-Carltons, vrátane Ritz-Carlton, Marina del Rey, The Ritz -Carlton, New Orleans a The Ritz-Carlton, Boston Common. Je to obľúbený v zimných mesiacoch, ktoré sa dobre párujú s dovolenkovým menu.</p><p><b>recept:</b> <b>Ritz-Carlton Peach Granátové jablko Martini</b></p><p>“title =” Ritz-Carlton Peach Granátové jablko Martini ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6a9af3e56b_-_ritzcarlton-peachpomegranatemartini-recipe-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center, hore a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= S láskavým dovolením Ritz-Carlton

Ritz-Carlton Peach Granátové jablko Martini

Tento sladký pocit, pozostávajúci hlavne z granátovej vodky a broskyňového schnapps, bol pôvodne vytvorený v The Ritz-Carlton, Philadelphia, odvtedy však cestoval do rôznych Ritz-Carltons, vrátane Ritz-Carlton, Marina del Rey, The Ritz -Carlton, New Orleans a The Ritz-Carlton, Boston Common. Je to obľúbený v zimných mesiacoch, ktoré sa dobre párujú s dovolenkovým menu.

recept: Ritz-Carlton Peach Granátové jablko Martini