Grilovaný sendvič zo zeleniny

obraz

Stephanie Foleyová

Tento vegetariánsky sendvič môže byť rýchlo pripravený pred časom na výlet – stačí používať jarred olive tapenade namiesto domácej a slúžiť tejto piknik sendvič studenej.

Sendviče z avokáda a šunky

nechať the mild, nutty flavor of avocados stand in for Swiss cheese in a classic ham sandwich.

Tina Rupp

Nechajte mäkkú arómu avokáda v švajčiarskych syroch v klasickom šunke sendvič, dokonale zabalený na prenosný piknikový obed.

Waldorf sendvičové sendviče

 little more than a century ago, Chef Oscar Tschirky, of New York City's Waldorf-Astoria Hotel, created a sensational salad using nothing more than apples, celery, and mayonnaise. We've updated his invention to include chicken and the intriguing flavor of tarragon.

Ann Stratton

Tu je senzačná kombinácia dvoch veľkých šalátov! Klasický Waldorfský šalát spĺňa kurací šalát a zaujímavú chuť estragónu.

Sendvičové sendviče

obraz

Ellen Silverman

Tieto chutné prsty sendviče sa kousnu od ostrého syra Cheddar, kajenského korenia a chrenu.

Záhradný BLT sendvič

obraz

Rozhodne obľúbený. Domáca, pikantná citrónová bylinková majonéza robí tento klasický piknikový sendvič lepší ako kedykoľvek predtým.

Stredomorská obálka

<p>Tento obal je naplnený kukátkami a kuskusom s nádychom citróna a zdravou dávkou čerstvých bylín. Uložte zvyšky, ktoré chcete zabaliť na ľahký obed. Podávajte so zmiešaným zeleným šalátom a pohárom ostré biele víno.</p><p><b>recept:</b> <b>Stredomorská obálka</b></p><p>“title =” Stredomorská obálka ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64b9849ed7_-_mediterranean-wrap-recipe-0510-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Ken Burris

Plnené obilninami a kuskusom, tento zábal má ešte väčšiu chuť s príchuťou citróna a zdravou dávkou čerstvých bylín.

Santa Fe Falafel Sandwich

Santa Fe Falafel - RBK 0208

Kate Sears

Pre zdravý príjem na tých piknikoch s kuracím šalátom, ktorých sme veľmi dobre oboznámení, skúste tento nízkotučný falafel sendvič.

Reuben Wraps

august 2008

Iain Bagwell

Táto štíhla verzia klasického sendviča Reuben, plneného morčacím namiesto hovädzieho hovädzieho mäsa, sa premieňa na ľahko prenosný obal, ktorý je stále celkom vydatný.

Pikantné oranžové a sezamové sendviče z kuracieho mäsa

Títo tart and spicy pita sandwiches are perfect for an outdoor lunch.<b>recept:</b><br/>Pikantné oranžové a sezamové sendviče z kuracieho mäsa<br/>“title =” Oranžové a sezamové kurčatá ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f890a757ebf_-_orange-chicken-pita-entert0307-de.jpg?fill=320:408&resize=480 : * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Debra McClinton

Je ľahké vytvoriť výrazný piknikový sendvič s použitím pita chleba. Ak chcete znížiť obsah tuku v tomto chutnom sendviči, začnite s kožnými prsia bez kostí.

Lobsterový šalát BLT sendvič

ako do you improve upon the classic lobster-salad sandwich? Add bacon, lettuce and tomato!

Judd Pilosoff

Ak je to nemožné, ako je to zrejmé, tu je zlepšenie klasického sendviča z homára-šalátu: Stačí pridať slaninu, šalát a paradajky!

Zdravý kalifornský sendvič

obraz

Judd Pilosoff

Tento piknikový sendvič sa podáva na celozrnný chlieb. Ale kombinácia čerstvej zeleniny a syra funguje aj dobre zastrčená vo vnútri pita chleba alebo celozrnný obal pre potešenie z cesty.

Herbed Chicken a Hot-Pepper Sandwiches

obraz

Táto ľahko sa pripravujúca jedlá ľahko pripravuje a cestuje dobre. Ak chcete ušetriť čas, zakúpte kuracie koláč alebo použite čerstvé morčacie prsia a celú túto misku urobte za menej ako 15 minút.

Clubhouse Sandwich

obraz

Judd Pilosoff

Nemôžete pokaziť tri vrstvy opečeného bieleho chleba s klasickým kuracím šalátom, ostrým slaninou, krehkým šalátom a šťavnatými paradajkami. Turecko alebo krevety môžu byť ľahko vymenené za kurča v tejto variácii.

Záhradný tuniakový salátový sendvič

náš Garden Tuna Salad Sandwich bursts with fresh flavors, from tart Granny Smith apple to crisp, spicy fennel.

Charles Schiller

Roztrhané s čerstvými príchuťami z jablka Granny Smith a ostré, pikantné fenykl, tento sendvič s tuniakovým šalátom je na rozdiel od toho, ktorý ste mali predtým.

Smažený zelený paradajkový a slaný zábal

obraz

Ann Stratton & Ruedi Hofmann

Plná chuť letných čerstvých paradajok, tento piknikový sendvič je šťavnatý spôsob, ako si odpočinúť od slnka.

Nové arašidové maslo a želé Sandwich

obraz

Toto zdokonalené zariadenie PB & J, vyrobené s trojitou dávkou jablkového – jablkového masla, jablkového želé a čerstvých jabĺk – bude oslovovať aj dospelých.

BBQ Bravčové sendviče

Tieto sendviče v štýle grilovania, ktoré obsahujú omáčku z melasy pripravenú za pár minút, nemohli byť lahodnejšími. Nezabudnite zabaliť obrúsky!