Newsflash: Je tu nová zmrazená večera a nemá s Elsa nič spoločné. (Hádam, zlý vtip.) Hostitelia po celej krajine odmietajú margarity v ich mixéri a absolvujú veľké ligy: Prenajímajú priemyselné stroje margarity, aby im dali prácu (ako tie veľké, ktoré vidíte, povedzte, vaše miestny športový bar). Brilantné, že? Tu je to, čo potrebujete vedieť.

obraz

S láskavým dovolením Margarita Man

Budete prekvapení, ale existuje veľa spoločností na prenájom party, ktoré ponúkajú tieto zmrazené margaritové stroje – sú šokujúco ľahko nájsť. Očakáva sa, že zaplatíte okolo 150 dolárov za stranu za stroj za jednu príchuť (a až 300 dolárov za sortiment). Zatiaľ čo konkrétne číslo sa líši z miesta na miesto, celková táto cena zahŕňa dodávku, nastavenie a vyzdvihnutie a zvyčajne koncentrovaný margaritový koncentrát. (Najlepšia časť: Tieto stroje dokonca nevyžadujú ľad, čo je pravdepodobne najväčší dar na prenájom jedného.) V niektorých miestach vám táto cena tiež prinesie upchávky ako slamky, papierové dáždniky a soľ na ráfiky. Stojí za to poznamenať, že by ste si mohli skutočne kúpiť – ak ste taký typ človeka, ktorý by zistil, že potrebuje priemyselné množstvá zmrznutých kokteilov, ako sú niektorí ľudia – ale bude vám to asi $ 2000.

obraz

Zdvorilostné Bounce Čas Požičovňa Party

Rýchle vyhľadávanie Google prinesie miestne firmy vo vašej oblasti, ale existujú aj niektoré národné spoločnosti, ako napríklad Margarita Man, ktorí poskytujú služby v mnohých oblastiach. Počuť to? To je zvuk miliónov mixérov, ktorí sa dostanú späť do svojich skriniek….

Nasledujte Delish na Instagram.