Ako dieťa boli výlety do spoločnosti McDonald’s vážne magické. Potom, čo si obličky vyčistite slávne mastným pokrmom z kuracích nugetov a hranolkov, môžete vyčerpať trochu pary na úžasnej PlayPlace – ale najlepšou časťou boli drobné suveníry, ktoré musíte vziať domov s vami. Vnútri každého veselého červeného a žltého boxu šťastnej stravy bol chladný trinket s možnosťou vás pobaviť celé hodiny.

Cheeseburgers a milkshakes prišli a odišli, ale hračky Happy Meal zostali a každý dieťa si pamätá, ako sa vyliahne z hľadania mimoriadne úžasnej hračky vo svojej krabici. Deti dnes získavajú trochu nerozhodného obchodu s položkami, ako sú detské knihy a VR Happy Goggles, ktoré nahrádzajú typické figúrky, a preto si vezmeme chvíľu poctu k najlepším hračkám McDonald’s Happy Meal všetkých čias.

1. Happy Meal cars

Neboli to len hračky. Ó nie, boli tvarované ako obľúbené položky v menu alebo dokonca aj samotná reštaurácia, každá so samolepkami so zlatými oblúkmi, ktoré si môžete dať na seba. sladký!

2. Inšpektor Gadget

Ak chcete dať dohromady šialený inšpektor, museli ste zozbierať niekoľko častí tela a prístrojov, ktoré boli zabalené oddelene. Iba potom by ste mohli použiť bojovník Dr. Slater, Watch Belt a Siren Hat.

3. Mini Furbies

Ak ste boli nejakým spôsobom nezaujímavý strašidelným, bezduchým pohľadom na bežné Furbies, určite ste si vzali so sebou všetky tieto plastické verzie všade. Iste, neboli rozmazané a nehovorili s vami, ale ich uši, oči, prsty a zobáky sa pohybovali stlačením tlačidla!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Guys. Guys. Mám viac. Slovo sa šíri. Viac Furbyho sa prijímajú. Pripravte sa pre Furby impérium. #furby #furbyarmy #furbyempire

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Chantelle (@ darthtelle)

4. Tamagotchi kľúčenky

Pre deti, ktorých rodičia odmietli kúpiť legitímu Tamagotchi (ako krutý), bolo to tak blízko k tomu, že vlastnili skutočnú vec, ako by mohli dostať. Neexistoval žiadny digitálny maznáčik, s ktorým by sa dalo hrať, ale plastové vajcové prívesky mali vo vnútri roztomilú hračku alebo hru.

5. Zmeniteľné

Boli to v podstate potravinárske Transformátory a boli to epické. Váš plastový zmrzlinový kužeľ alebo McNugget box by mohol byť rýchlo prekonfigurovaný, aby odhalil robota, dinosaura alebo iné stvorenie.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Po tom, čo som Gobotov dostatočne tvrdo zasiahla, som sa presunul na McDonalds Changeables. Cítim sa, akoby som sa otáčal do priepasti 80. rokov, keď som premenil hračky. #rockbottom #transformers #changable #fastfood #mcdonalds #mcdonaldstoys #happymeal #happymealtoys # 80s # 80stoys #food #foodpics #frenchfries #toypics #toycollector #collection #shelfie #toyshelf #toycrewbuddies #retrotoy #retro #vintage #vintagetoys #vintagefinds # alwaysbecollecting #kidstoys #kidsmeal #toyhoarder

Príspevok, ktorý zdieľa Dan Polydoris (@deathbytoys)

6. Sky tanečníci

Áno, nikto naozaj sledoval animáciu Sky tanečníci ale tieto hračky boli šialené. Pohádkové bábiky sa pripevnili do základu a keď si vytiahli šnúru, roztiahli krídla a spustili sa a začali sa točiť vo vzduchu. Mnoho bezvýznamných súrodencov sa dostalo do tváre s týmito.

7. Muppet Treasure Island kúpeľné hračky

Kedy Muppet Treasure Island bol prepustený, s ňou prišiel kolekcia gumových hračiek, ktoré robili kúpeľnú cestu viac zábavy. Kermit, slečna Piggy, Gonzo a Fozzie Bear sa vznášali v bublinách dlho potom, ako deti dokončili svoje Happy Meal.

8. Disney filmové poháre

Deti, ktoré si obľúbili fanúšikov Disneyho, chcel obchod preukázať, a tieto zberateľné plastové poháre boli kľúčové. Prečo by ste chceli piť z bežného pohára znovu, keď ste mali nejaké obrázky z klasiky, ako je Kráska a zviera a Aladdin na strane?

9. Hello Kitty

Rozkošná postavička Sanrio sa niekoľkokrát objavila v boxoch Happy Meal s množstvom roztomilých oblečenia a doplnkov. Niektoré sú plyšové, niektoré sú plastové a niektoré dokonca majú chladné funkcie ako pečiatku a atramentovú podložku, ktorá sa používa na projekty doma.

Ahoj Kitty

Flickr Creative Commons

10. Pokéballs

Možno ešte viac vyhľadávané ako zberateľské karty boli tieto plastové kľúče typu Pokéball, ktoré sa otvorili, aby odhalili malú Pokémonovú figurínu vo vnútri. Dalo by sa len dúfať, že dostanete postavu tak cool ako Pikachu, ale hej, musím ich chytiť všetko! Kto naozaj vedel, ako hrať kartovú hru?

11. Kolekcia Disney Masterpiece

V tomto prípade je balenie rovnako cenné ako jeho obsah. Nielen, že sa deti vynorili z akčných postáv Disney, ktoré obsahovali postavy ako Dumbo, Simba a rôzne princezne, ale tiež prišli do filmu VHS pre film!

12. Priatelia McNugget

Hra s kamarátmi McNuggetovej bola ďalšou najlepšou vecou pri inhalovaní skutočných nugov. Každý z nich mal roztomilé tváre a doplnky, ktoré by sa dali pridávať alebo odstraňovať ako panenky s panáčikmi. Vydavateľstvo Halloween bolo zďaleka najlepšie – vedel, že mumifikovaná kuracia nugeta môže byť taká milá?

13. Mocné kačice Pucks

Kedy Mighty Ducks: Animované série vyšiel, mohli by ste zablokovať farebné hokejové puky s postavami na vrchole v ich plnom na-ľad zariadenia. Hračky boli plastové, ale mali veľké rozmery ako reálne puky a dodávali vážne chladné faktory na vyzdvihnutie hokejových hier.

14. Hot Cars

Tieto hračkárske autá a ich pretekárske dráhy boli už na vrchole každého zoznamu želaní každého dieťaťa, takže dostať jeden zadarmo s obedom bol ako vyhrávať lotériu. Kolekcia zahŕňala hromady farieb, tvarov a dokonca aj úžitkových vozidiel, ako sú sanitky a policajné autá, čo znamenalo, že boli rozhodne na zrýchlení nášho srdca.

horúco Wheels McDonald's Gif
Giphy

15. Teenie Beanie Bábätká

Beanie Detská hysteréria bola v 90. rokoch v plnej sile a sme presvedčení, že zavedenie miniatúrnych verzií zvierat musí mať jediný nárast predaja spoločnosti McDonald. Vaša kolekcia Beanie Baby prakticky určila spoločenské postavenie a aké roztomilé bolo vidieť drobné zvieratá vedľa ich plnohodnotných partnerov!?

beanie Babies

Flickr Creative Commons

nasledovať Delší na Instagram.