obchodník Joe's storefront

Nestrácajte svoje peniaze.

obraz

Trader Joe
Karfiol Rice

Ako lákavé, ako je to urobiť skratku, stojí za to, aby ste si vybrali svoje vlastné. To isté platí pre karamelový pretlak. Je to úprimne nie toľko práce a ušetríte pár dolárov, ktoré môžu ísť smerom k nákupu luxusného syra.

obraz

Trader Joe
Ochranná soľ

Mohli by ste sa na nás obviňovať kritizovaním tejto nákupu v hodnote 2 dolárov, ale keď už máte všetky korenie v spižírni, prečo vyzdvihnúť túto nadbytočnú položku a neporiadok vašej kabinetu? Posypte na vlastnú zmes cibule, cesnaku, morskej soli a papriky a urobte s ním.

obraz

Trader Joe
Spiralizované mrkvy

Prosím. Môžete spiralizovať vlastnú zeleninu. Kúpte si veľkú tašku z mrkvy za menej ako 2 doláre a dostaňte sa do práce – dostanete aspoň dvakrát toľko (a čerstvejšie!) Veggie rezance z toho, že táto krabica $ 3 zmrazených špirálov mrkvy.

obraz

obchodník Joe
Teeny Tiny Avocados

Môžu to byť roztomilé, ale rozdávanie 3 dolárov za avokády s veľkosťou lyžice je úplné odtrhnutie. Držte sa do nádoby na výrobu.

obraz

Trader Joe
Balené šaláty

Nezáleží na tom, či je tu nejaká špeciálna zmes zeleniny s ozdobným syrom a tortillovými prúžkami – môžete si kúpiť všetky tieto ingrediencie a získať trochu viac bangov na váš buck (AKA viac ako dve porcie za 3 doláre). Sušené šaláty potrebujú zomrieť. teraz.

obraz

Trader Joe
Pizza Mac & Cheese

Rovnako ako väčšina hotových jedál v zmrazenej uličke, to pepperoni pizza makaróny a syr je šialene ľahké urobiť sami. A mohli by ste urobiť oveľa viac častí toho istého cenníka s hodnotou 3 USD.

obraz

Trader Joe
Mexická pečená kukurica

Čo to bolo? Máte náladu zaplatiť dvakrát toľko za niečo? Mexická uličná kukurica – zapnutá alebo vypnutá klasom – je jedným z najjednoduchších receptov všetkých čias. A prísady sú lacné. Nepoužívajte ani oko na tejto taške s objemom 4 dolárov v mrazničke.