Až do zrážok havarovali party, boli sme podmienené myslením, že cestoviny boli nezdravé. Ale tie spaghetti-fied vegetariáni sa dostali do amerických sŕdc – nie preto, že sú lahodné (môžeme všetci súhlasiť, že sú meh v najlepšom prípade?), ale preto, že nie sú úplne zabíjači diéty. Potom sa niektoré zlé géniovia sformulovali a vytvorili rezanice na báze strukovín – ako rigatoni z cípe a šošovica fettuccine – a hra na vyberanie cestovín bola vážne vylepšená.

A počúvajte, všetky cikánske cestoviny sú skvelé. Máme naše obľúbené, určite, ale nerobíme diskrimináciu. To znamená, že najnovšia značka, ktorá sa chystá na vlak, je ten, ktorý nás veľmi nadchol.

obraz

Barilla

KÚPTE TERAZ Barilla Chickpea Rotini, 36 dolárov za 10 krabičiek, amazon.com

Barilla – áno, 140-ročná spoločnosť zodpovedná za vaše obľúbené klasické rezance – sa dostáva do alternatívnej hry pre cestoviny. Dnes značka spustila cícer a červené šošovkové cestoviny. Cukrová odroda sa dodáva v dvoch tvaroch – casarecce a rotini – a šošovka prichádza tiež do dvoch – penne a rotini.

Teraz, chcete vedieť, čo je na nich tak cool? Pre začiatočníkov sú ľahko vybrať pre bezlepkové jedlíčky. Každá škrupina cestovín sa vyrába len s jednou zložkou: buď múka z chleba alebo červená šošovica. Sú tiež certifikované ako neGM. A existujú niektoré záludné prínosy pre zdravie. Jeden 2-ounce servírovacie balenia 6 gramov vlákniny a 12 gramov bielkovín, čo je významný prínos pre vegetariánskych jedlík, ktorí nie sú topping veci s mäsovými omáčkami.

obraz

Barilla

KÚPTE TERAZ Barilla Red Lentil Penne, 36 dolárov za 10 krabičiek, amazon.com

Každá krabica sa predáva za 2,99 dolárov na Amazon, a oni budú vyvinutie na výber maloobchodníkov celoštátnej. Ste v … alebo ste v?

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com