Cake Boss hviezda Buddy Valastro mal extrémne tesný vzťah so svojou matkou, Mary, ktorá minulý rok zomrela. Teraz, podľa Monsters a kritiky, dostal nejaký dôležitý záver o jej strate. Valastro sa objavil Long Island Medium, a Theresa Caputo mu dala dôležitú a prenasledujúcu správu od svojej mamy.

V epizóde sa Buddy rozprával o strate matky, ktorá zomrela na ALS v júni 2017. Tereza začala čítať, keď si spomenula, že sa Mary opýtala, prečo ešte nehovorili o svojich vlasoch. “Vlasy boli všetko,” povedal Buddy. “Keď sa zhoršila, bolo pre ňu ťažšie udržiavať a podobné veci.”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Strávte dnes spomienkou na to, ako veľmi milujeme a chýbajú našu drahú mamičku. Želali by sme, aby sme všetci spoločne oslavovali, ale dúfajme, že sa s tátom bude baviť. Šťastné narodeniny!

Príspevok, ktorý zdieľal Buddy Valastro (@buddyvalastro)

Buddy hovoril o mýte, že ALS na človeka, a ukázal, ľutoval pracovať tak tvrdo, a nie vždy tam pre jeho mama. Ale podľa Theresovej čítania Mary cíti, že to je najďalej od pravdy.

“Povedala:” Robila si všetko pre mňa, chcem to teraz zastaviť, “povedala,” povedala Theresa. “[Mary hovorí:]” Theresa, ty by si neuverila v miestach, ktoré mi môj syn priniesol. “Hovorí:” Videl som svet! Mohlo to byť preto, že som bol chorý, ale môj syn mi ukázal svet. “Je to správne?” Buddy súhlasil a povedal, že ju odvezil do Izraela za liečbu kmeňových buniek.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

TONIGHT! Nenechajte si ujsť sezónu Finale z Long Island Medium 8 / 7c na @tlc a nezabudnite sa pozrieť na slovo v týždni a vstúpiť do výhry čítanie ���� # longislandmedium #sunday #seasonfinale @jillianmichaels @titusssawthis @melissa_etheridge @ripfighter @ jessiejamesdecker @katewalsh @[email protected]

Príspevok, ktorý zdieľa theresacaputo (@theresacaputo)

“Povedala:” Dostali ste niekedy svoj život a dali mi kvalitu života, ktorú nikto iný nemohol dať, a preto, Theresa, nemožno ľutovať. “”

Theresa poznamenala, že aj Mária vysvetlila, prečo sa zdalo, že na konci skončila tak rýchlo. “Povedala mi, povedala:” Povedzte mu, pretože jeho otec povedal, že je čas ísť, “povedala Theresa. “[Váš otec hovorí:]” Keď mama odišla, bol som tam, aby som pozdravil jej dušu. “”

“Verím, že prišiel a vzal ju,” povedal Buddy o otcovi.

Nasledujte Delish na Instagram.