Pre tých z vás, ktorí sú aktuálne na dovolenke s potravinami, pravdepodobne ste ich označili veľkými tučnými písmenami, ktoré sú za rohom Národný deň šišiek. Zvyčajne naše ústové vody každý rok pre veľké množstvá voľných, topiť v ústach kúsky smaženého cesta. A aj keď sme ešte stále úzkostlivo čakali na blaženú plnú hnojivu, tento rok opúšťame extra priestor. Burger King práve oznámil svoj prvý Whopper Donut. Waahoo! A hoci je to technicky viac hamburger ako kobliha, prichádza do uvedeného tvaru iba jeden deň.

V deň národného šišky, ahk piatok 1. júna, hamburgerový reťazec bude slúžiť až podpisu hamburgery s ich stredy nakrájané. Áno vážne. Ale nebojte sa – nebudete mať menej hamburger pre váš dolár. Vystrihnuté alebo donutové dierky budú upravené, pretože každá objednávka je dodávaná s voľným malým posúvačom. skóre.

Jediný kicker je Whopper Donut bude k dispozícii iba vo vybraných reštauráciách po celej krajine – takže budete potrebovať cestnú cestu, ak chcete.

Hovorca reťazca uviedol, že tieto lokality sú: 128 Tremont Street v Bostone, 1100-5th Street v Miami Beach, 1601 N. Hacienda Boulevard v Los Angeles, 327 West 42nd Street v New Yorku a 2450 S 1900 W v Salt Lake City. Ako sa tieto miesta dostali tak šťastné, že sme len donut vedieť (ľutujem).

Nasledujte Delish na Instagram.