Ak všetky potraviny s chuťou, ktoré sú ľahko dostupné v tejto chvíli, nestačí, nebojte sa. Dunkin Donuts potvrdil, že ich nové jesenné menu sa začne najneskôr 27. augusta.

Na tejto ponuke sa nachádzajú niektoré obľúbené trvalé pády, ako napríklad ich tekvica s jahodovou a javorovou príchuťou, ktoré sa dajú podávať horúco alebo ľadovo, ako aj sezónne Belgické raňajkové sendvičové sendviče, sendvič s jačmennou cukrovou slaninou, tekvicový šiška, dýňový muffin , a slávnostný spad.

Čo sa týka nových a zaujímavých položiek v ponuke, Dunkin však do svojich predajní zavádza javorový smotanový syr. To nepochybne ochutnajte … javor-y na všetkých ich odrôd bagel. Majú tiež nový jablkový krehký koblih, ktorý môžete vyskúšať, čo je “uspokojujúce a sladké jesenné koblihy …” [že] obsahuje plnku na jablko, matnú s karamelovou polevou a pokryté krehkou sladkou ovsenou polevou “, podľa do tlačovej správy.

obraz

Dunkin Donuts

Toto všetko znamená, že by ste mali pripraviť svoje telo a myseľ na nevyhnutný príliv VŠETKÝCH PUMPKINOVÝCH VECÍ. Áno, ako, správny Teraz. Wahoo!


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish cookbook, amazon.com