Tekvicové nápoje sa vypúšťajú takmer všade – napríklad Starbucks a Godiva a Aldi – a ešte ani v septembri. Môžete tiež získať dýňu fix v podobe šľahačky, slamky cookie, alebo dokonca beignets a churros. A práve v prípade, že ste nedosiahli svoj limit tekvicového korenia ešte, Dunkin ‘Donuts uvoľňuje nový produkt, ktorý nechá fanúšikom tekvicového korenia vychutnať si svoj obľúbený jahodový nápoj kdekoľvek.

ako yahoo vysvetľuje, že Dunkin ‘Donuts teraz ponúka fľaškovú tekvicu Iced Coffee. Káva sa vyrába s kávou, mliekom a cukrom a bude k dispozícii od 10. septembra vo väčšine obchodov s potravinami, drogami a komoditami.

obraz

Dunkinov šišky

Áno, je to trochu skoro na jeseň bevs, ale toto je zima! Je to dokonalý spôsob, ako získať náskok na dýňovej sezóne!

Ale pokiaľ nie je chladené nie je vaša vec, Dunkin ‘Donuts tiež ponúka tekvica-ochutený K-Cup podstielky a dýňová príchuť v pytliach v obchode, ktoré môžete priniesť domov k zásobe vašej kuchyne. Alebo, samozrejme, môžete v obchode znižovať svoje ďalšie pádové nápoje – ktoré zahŕňajú * hlboké dychové * tekvicové ochutené horúce kávy, ľadové kávy, mrazené kávy, latte, cappuccinos, macchiatos, americanos a studené varenie.

A ak dávate prednosť vašej dennej dávke tekvice cez sladké občerstvenie, môžete dosiahnuť pre Dunkin ‘Donuts pád ponuky potravín, ako ich tekvica šiška, dýňový muffin, a slávnostné pád kobliha.

Fanúšikovia online už začali robiť tweeting o tom, že ocenili Dunkinovu oddanosť všetkému tekvici s nejakými docela kreatívnymi memami, gifami a textom piesne.

Páni v lete – sotva sme vás vedeli.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.com