Existuje len niekoľko chutí, ako je podstatne leto ako broskyne a smotana. Keď Halo Top oznámila ovocnú chuť ako svoju novú sezónnu pinta, malo to zmysel – ale sme prekvapení, ako zriedka sa to robí. Iste, môžete získať P & C jogurt v každom ročnom období, ale na poliach nie je veľa zmrznutých pylov (Breyers a Häagen-Dazs majú priamo broskyňovú zmrzlinu a sorbet). Najlepšia správa: nová chuť 320 kcal na pint chutí ako zmrzlina.

Keďže Halo Top v roku 2017 urobil obchody s potravinami, rok bol nazvaný America’s bestselling pint – nízkokalorická zmrzlina s vysokým obsahom bielkovín a všetky následné repliky boli veľmi diskutované. Niektorí ľudia hovoria, že nízkokalorické zmrzliny podporujú nadmerné stravovanie, iní, že chutia ako krieda. Potom tu je tábor, ktorý udržuje mrazničky v zásobe zdravšie pint vždy.

obraz

Halo Top

Bez ohľadu na to, kde spadáte na spektrum zmrzliny, nová chuť Halo Top stojí za to vyskúšať len kvôli nedostatočnej chuti: krémová pinta chutí najviac ako bežná zmrzlina so všetkými príchuťami značky, IMO, bez chuti stále obsahuje erytritol). Krémová a broskyňová pyžia pravdepodobne prispieva k krémovejšej štruktúre a víry broskyňových kúskov jej dávajú viac žuvačiek ako obyčajných pylov. Navyše to vonia ako broskyne a smotana, rovnako ako ochucujú jogurty.

obraz

Halo Top

Limitovaná edícia letného pinta bude k dispozícii v obchodoch s potravinami po celom svete od začiatku júna a zostane tam do konca augusta. Prichádza tiež do dvoch obchodov SoCal so šálkom Halo Top v jemnej podobe. Nemusíte sa na západnom pobreží vyskúšať, ale od 31. mája do 3. júna si môžete objednať Peaches & Cream soft-podávať v New York City’s Supermoon Bakehouse, kde je plnené do Cruffin. Áno, to je kríživý-muffin-soft-podávať hybrid. Peachový koláč, stretnutie 2018.

Nasledujte Delish na Instagram.