Po smrti princa fanúšikovia truchlila strata hudobnej legendy a vzdávala hold mnohými spôsobmi – niektorí si dokonca ctili pamäť so špeciálnymi jedlami, ako je tento kuchár Prince a Voodoo Donut. Úrady teraz skúmajú možnosť, že smrť princa bola spôsobená predávkovaním, ale osobný kuchár hviezdy sa nedomnieva, že to mohlo byť prípad.

Ray Roberts, muž, ktorý v posledných troch rokoch pripravoval jedlo princa každým dňom, povedal Associated Press, že neverí, že princ mal problém s drogovou závislosťou. Jeho komentáre o zmenách v princovej strave však prinášajú svoje nedávne stravovacie návyky do rozhovoru o tom, čo sa stalo a ktoré viedlo k 21. aprílu.

Podľa Roberts princ často vychutnával ľahké šaláty a polievky na jedlo, rovnako ako jedlá ako pražená repa a pesto brokolíny. Napriek tomu, že nikdy jedol mäso alebo neumožnil ostatným, aby ju zjedli v domácom štúdiu v Paisley Parku, zdalo sa, že až donedávna mal zdravú chuť do jedla. Roberts poznamenáva, že princ začal jesť menej, piť menej vody a zdá sa, že stratil váhu počas dvoch mesiacov predtým, než zomrel. Často mal bolesť v krku alebo naštvaný žalúdok a začal žiadať o upokojujúce smoothies, čerstvé šťavy a ďalšie položky, ktoré sa ľahko strávia.

“Cítil som, že nebol pravdepodobne posledný mesiac alebo dva,” povedal Roberts AP. “Myslím, že sa len snažil veľa chorých.” Roberts pripravil jedlo červenej papriky bisque s kelímkom a jarným zeleninovým šalátom tesne pred tým, ako princ utiekol, ale ako sa ukáže, hviezda ho nikdy nekonzumovala. Roberts to našiel v chladničke, keď sa vrátil do domova hudobníka pre svoju spomienkovú službu.

Oficiálna príčina smrti ešte nie je oznámená, ale niektorí vidia prinútovú zmenu stravy ako možnú stopu, že zažíva iné zdravotné problémy.

Nasledujte Delish na Instagram.