Keď prišlo na hranie Psylocke, telekinetický, trikot a fialový vykresľujúci mutant v Apokalypsa X-Men, Olivia Munn to nezavolala. Hviezda sa venovala každodennému vycvičovaniu, výcviku v bojoch s mečmi a bojových umení, aby mohla robiť svoje vlastné kúsky, či už to znamenalo prelistovanie vzduchom v postroji, aby sa rozdelilo auto CGI na polovicu , alebo točiť katanu tak rýchlo, že to robí Quicksilver zlomiť pot.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#Psylocke v. #Deadpool #xmen #apocalypse Pravá ľavá ruka meč

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Munn (@oliviamunn)

“Mojim zámerom bolo, aby som bol pre mňa rovnako fit a zdravý, ako som mohol,” povedala Ženské zdravie vo svojej júnovej emisii.

Ak chcete, aby ste ju v priebehu týchto cvičení pálili – a nakrúcajte film – zamerala sa hlavne na stravovanie, čo môžete nájsť na trhu farmára. “Aj ja som začal chodiť do jedla 20-80, kde 80 percent vašej stravy je ovocie a zelenina a 20 percent je všetko.” V čase, keď bol film zabalený, stratila 12 libier.

Ak je tento plán jedla známy, je to preto, že je veľmi podobné tomu, čo šéfkuchár Allen Campbell pripravuje každý deň pre Gisele Bündchena a manžel Tom Braddy. Na rozdiel od Bündchena-Bradysa, Munn odstránila stravu, hneď ako film skončil. Stále sa pokúša jesť čisté, nakupuje len organické ovocie a zeleninu a začína každý deň s hladkým, E! správy, ale ak herečka chce poradie cibule krúžky alebo túžby Kraft mac & syr jesť priamo z hrnca, ona to bude ísť na to.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Žiadna fotografia ma nikdy nezachytila ​​presnejšie než táto #velveetamacandcheesestraightoutofthe #wine #dogs #realhousewives #thatface �� od môjho brata Johna

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Munn (@oliviamunn)

Počas prežívania 20-80 diéty Munn znížil mäso, získal väčšinu svojich bielkovín z orechov a semien, povedal jej tréner Karine Lemieux elle. Ona tiež trénovala za 6-7 hodín denne, aby sa pripravila na intenzívne fyzickú úlohu, aby mohla mať meč ako pro. Nie je teda divu, že ona stratila váhu bez toho, aby zamýšľala; to tiež prinútilo Page Six ju považovať za “strašne chudé”. (Tu cítime potrebu dostať všetky PSA-y a spomenúť: jej tréningový program bol v podstate rovnaký ako práca na plný úväzok, aby sa mohla rýchlo pripraviť na svoju úlohu a nemala by sa považovať za cvičenie. vášho doktora predtým, ako začnete s novým plánom stravovania a cvičenia. Dobre, teraz vyjdeme zo soapboxu.)

olivia Munn

Jeff Spicer

Späť v roku 2013, Munn hovoril s WebMD o svojej strave, vysvetľuje, že sa vyhýba spracovaným jedlom a rozhodla, že ak by nevidí každú zložku v miske, nebude ju jesť. V konečnom dôsledku sa však snaží, aby sa nestarala o to, čo jej zjedla.

“Ak strávim stres a ja padnem,” viem, že je to len život a viem, že môžem byť pod kontrolou, “povedala na internetovej stránke.

Nasledujte Delish na Instagram.