Kukurica s kukuricou je nebezpečne návyková, koblihy sú nebezpečné návykové, takže nie je prekvapením, že popcorn s príchuťou kobyliek by bol úžasný spôsob, ako zničiť vašu stravu. Čo je prekvapujúce je, že Krispy Kreme ukrýva túto magickú liečbu v Anglicku, ďaleko od našich sladkostí milujúcich sŕdc v U.S.

Jedálny lístok Junk Food Aisle nedávno odhalil obrázok popcornu s odmietnutím, že je k dispozícii iba v rybníku. Popcorn prichádza v najznámejšej chuti Krispy Kreme: Original Glazed. Bolo to uvedené na účtoch sociálnych médií spoločnosti Krispy Kreme U.K. a vyzerá to, že má glazovaný povlak podobný karamelovej kukurici.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Hrbové dni ošetrujú = Originálne glazované popcorn �� ♥ ️ #krispykreme #originalglazed #popcorn #yummy #instagood #instafood

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Krispy Kreme UK (@krispykremeuk)

Ak sa ocitnete v UK, všetky miesta Krispy Kreme predávajú popcorn, podľa The Junk Food Lounge. Komentátori tiež videli najkrajšie filmové občerstvenie v obchodoch, ako je Selfridges. Podobne ako väčšina popcorn, je to tiež bezlepkové, ako to ukázal na koblihu na Facebooku.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Zrieknutie sa zodpovednosti: Len pre Spojené kráľovstvo! ���� Krispy Kreme Originálne glazované popcorn! K dispozícii na všetkých miestach Krispy Kreme UK (a zdá sa, že je už niekoľko mesiacov) �� #thejunkfoodaisle www.thejunkfoodaisle.com

Príspevok zdieľaný spoločnosťou TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle)

Dostali sme sa na Krispy Kreme za komentár, ale zatiaľ nie je ani slovo, či sa lahodný popcorn prichádza do USA. Medzitým si vždy môžete dostať svoju fixáciu Krispy Kreme s psíkom chrumkavého klobása Anny Campovej.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.