Rýchle potravinové kĺby majú povesť nadmerného množstva. Ak chcete zobrať dole položku menu, zvyčajne sa musíte pripraviť, hodiť na svoje šrútené nohavice a možno priniesť priateľa. Ale niekedy naozaj len chcete lil ‘sladké liečenie bez toho, aby ste sa dopustili zmrzliny veľkosti jedla (pozeráme sa na vás, McFlurry). Je to ako keby si McDonald prečítal našu myseľ, pretože reťazec len ohlásil novú, menšiu veľkosť úžasného dezertu – Mini McFlurry – takže keď sa húfne hity, máte možnosti.

obraz

McDonalds

Nový produkt Mini McFlurry sa vyrába v príchutiach, ktoré už dostali toľko lásky, vrátane Cadbury Dairy Milk, Oreo a Cadbury Crunchie. Šťastie pre nás, existujú aj dve nové chuťové doplnky na leto: Flake Chocolate a Flake Malina. Waaahooo!

obraz

McDonalds

Pre túto novú veľkosť je k dispozícii iba v Spojenom kráľovstve, ale možno, ak sa pýtame pekne, obrovský gigant zvážime, či by to bol v zahraničí. Obmedzená edícia “flake” chuti v menšej časti bude k dispozícii od 27. júna do 7. augusta – nezabudnite a úplne ujsť. Budete sa uľaviť, aby ste vedeli, že hlavné príchute sú tu, aby zostali.

Takže aj teraz, aj keď sa rozhodnete pre Big Mac a masívny poriadok hranoliek, určite bude priestor pre dezert.

Nasledujte Delish na Instagram.