Jeden z najobľúbenejších televíznych dadov, John Goodman, bol v New Orleans v poslednej dobe spozorovaný takmer na polovicu svojej bývalej veľkosti. Časopis USA že herec sa zastavil v Smoothie King a bol fotografovaný v šedej mikiny, šedom tričku a modrých športových šortkách. Jeho nová postava je pôsobivá a je zjavne výsledkom vyraďovania alkoholu a šesť dní v týždni.

Podľa osobného trénera Mackieho Shilstonea stratila Goodman viac ako 100 libier tým, že sa držala stredomorskej stravy, ktorá sa zameriava na konzumáciu mnohých rastlinných potravín, ako sú ovocie, zelenina, strukoviny a orechy, a obmedzenie množstva červeného mäsa, ktoré budete jesť znamená len pár steakov za mesiac, max). “Toto sa nestalo cez noc, je to prebiehajúci proces,” povedal New York Post späť v roku 2015.

Roseanne kamenec vyzeral veľmi dobre počas nedávneho objavenia Žiť s Kelly, kde on propagoval jeho nadchádzajúci film, Deň vlastencov. Ale to nebolo vždy tak. V priebehu rokov jeho hmotnosť kolísala. V roku 2010 jeho najvyššia váha bola takmer 400 libier. Pozrite sa na jeho transformáciu v priebehu rokov:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.