Je tu jedna otázka Giada De Laurentiis, hviezda siete potravín, je tak často požiadaná, venovala sa mu celá kuchárka: Ako si varí to, čo si vaříš a zostaneš tak tenký? Giada doma hostiteľ môže byť známy pre prípravu hromádok cestovín (často obsiahnutých v hromadných kôstkoch omáčky a vydarené kropenie s Parmom), ale to neznamená, že je to to, čo jes celý deň, každý deň.

“Každý deň jedz malé jedlá,” hovorí De Laurentiis. “Nebudem jesť veľa potravín v žiadnom okamihu … V podstate som občerstvenie po celý deň.”

Pre ňu je to všetko o jednoduchosti, priľnavosti k pomerne regulovanej diéte s čerstvými, základnými zložkami. Tu je presne to, ako vyzerá.

Giada De Laurentiis cooking

David Becker

Jej raňajky nie sú to, čo by ste očakávali.

De Laurentiis začína skoro každý deň rovnakým spôsobom (ak sa necíti nafúknutá): Hnedá ryža s olivovým olejom a soľou.

“Mám rád škrob alebo obilie ráno, to je to, ako by som rád začal svoj deň,” hovorí. “Keď som vyrastal, mama urobila farro, čo je prasknutá pšenica, správne, a ona zvykla len na to, ako si ľudia vyrábajú ovsené vločky.”

Jej mama by mala vyraziť veľa topiniek – balsamikového octu, olivového oleja, soli, korenia a bylín – nechať si každý urobiť vlastné šálky na raňajky na raňajky.

“Keď cestujem, urobím ovsené vločky, pretože je to oveľa jednoduchšie nájsť v hoteloch,” vysvetľuje De Laurentiis. “Je to naozaj zdravý spôsob, ako začať svoj deň, naplní ma niekoľko hodín – cítim sa skutočne ľahké – a olivový olej naozaj pomáha pleti.”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Dámy na obed …. #booktour #giadahappycooking #mommymoments # JamsNYC

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giada DeLaurentiis (@ giadadelaurentiis)

Jej Go-To Snack je lepšia ako dieťa mrkva.

De Laurentiis vyzdvihla svoju obľúbenú rannú občerstvenie od svojej dcéry Jade. Dva z nich budú mať najlepšie rozmarínové Triscuits s ricotou a mascarpone syrom, potom pridá niekoľko čokoládových lupienkov na trochu viac sladkosti. Je to veľa ako dekonštruovaný kanol, len s menej cukru (a nádychom bylín).

Často bude mať pred obedom trochu ľahkého občerstvenia a jedného večera popoludní pred večerou. Keď nedokáže vyrábať faux-cannoli, ona aj jej dcéra majú rád aj ananásové zákusky, alebo urobí pikantný zákrok na spomínanom Triscuit, pokrývajúc ho s provolonovým syrom, mortadellou klobásou a piquillo paprikami.

“Obnovuje muffaletta sendvič, ktorý je naozaj obľúbený vo svojej reštaurácii vo Vegas,” hovorí.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Špeciálny deň s týmto malým ❤️ Šťastný deň matiek pre všetky mamičky vonku! #mommymoments

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giada DeLaurentiis (@ giadadelaurentiis)

Zdržuje sa pri obede.

De Laurentiis si ju počas obeda udržiava jednoducho – a celkom zdravá – a často má šalát s grilovaným kuracom.

Všetko ide na večeru.

“Na večeru je svet mojou ustricou,” hovorí. De Laurentiis ide s čokoľvek, čo túži, či už sú to cestoviny, panini alebo polievka a šalát.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Stáva sa teraz … Obed @ giadavegas! #pestogrilledcheese

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giada DeLaurentiis (@ giadadelaurentiis)

Jej obľúbený sladký vás prekvapí.

Hlboko, všetci majú strach z jedla – niečo, čo jedia, že ostatní ľudia nemusia pochopiť, ale pre nich je to lahodné – a De Laurentiis nie je nič iné. Miluje namáčanie milánskych cookies alebo nilkových oblátok v limonáde.

“Musíte to vyskúšať,” hovorí a zatvára oči, keď premýšľa o kombo. “Yuuuum.”

Nasledujte Delish na Instagram.