Ak ste niekedy boli v zlom termíne a potrebujete “núdzovú” výhovorku, aby ste odišli z dverí, potom vám bude ešte viac uvoľnené nové, užitočné trendové zametacie tyče po celom svete. Nielen že čakajú ženy, ktoré pomáhajú ženám utiecť zlé obdobie, ale chcú vám pomôcť udržať vás na úteku.

V reštaurácii Iberian v Petrohrade, FL, to znamená, že v ženskom toalete je diskrétne označenie, ktoré hovorí “Je to tvoj deň, nie ten, kto povedal, že je na svojom profile? Cítiš sa nebezpečný alebo dokonca trochu divný? ” Ak áno, odporúča značka a objedna si anjel.

Počkaj, čo je to tajomný nápoj? No, v skutočnosti to vlastne nie je chlast. Je to kód, ktorý bude diskrétne povedať barmanovi, že potrebujete pomoc Tampa Bay Times správy.

Tu je návod, ako to funguje: Objednajte si anjelovú strieľal čistú a barman vás sprevádza do vášho auta. Požiadajte ho o ľad a barman vám zavolá taxík alebo Uber. Objednávajte ho s vápnom a personál reštaurácie zavolá polícii.

Zdá sa, že toto kódové slovo bolo inšpirované podobným pohybom v Londýne, kde ženy “žiadajú Angelu”, aby signalizovali nebezpečnú situáciu počas dňa. Vytvorila ho The Lincolnshire Rape Crisis, podporná služba pre ženy a dievčatá vo východnom Anglicku.

Medzi zasadnutím cudzinca z internetu po prvýkrát, vzostupom liekov na znásilnenie dátumov a pravidelne podliehajúcich obťažovaniu na dennej báze, môžu byť dátumy pre ženy strašné. (Ako to raz povedal Louis C.K., muži sú ich hrozbou číslo 1). Takže takýto systém, ktorý by musel byť na každej lište odlišný, aby fungoval úspešne, znie ideálne pre daterov všade.

Doteraz majiteľ Iberskej reštaurácie Russell Andrade povedal, že nikto nemal používať strieborný zákaz. “Som prekvapený, že ľudia hovoria len o tom,” povedal pre Times. “Nezaznamenali sme žiadnu pozornosť. Takýto postup je proti tomuto bodu.”

Nasledujte Delish na Instagram.