Za posledné dva roky, Roztomilé mrchy hviezda Sasha Pieterse čelila bláznivému množstvu príťažlivých komentárov on-line o svojej váhe. Len 12, keď začala PLL, jej telo sa muselo zmeniť, ale hormonálna nerovnováha ju viedla k tomu, aby získala značné množstvo váhy smerom ku koncu prehliadky.

Pieterse bola otvorená v súvislosti s jej bojmi s obrazom tela a jej zdravím pod kontrolou v spoločnosti Instagram a poprvýkrát o tom verejne hovorila o Tanec s hviezdami tento týždeň, s ktorým momentálne konkuruje partnerovi Glebovi Savchenkovi.

Emocionálny Pieterse povedal Savčenkovi, že za posledné dva roky získala približne 70 libier a na chvíľu nevedela, prečo sa jej telo zmenilo.

“Nemal som žiadny spôsob, ako to vyriešiť,” povedala.

Aby to zhoršilo, začala dostávať hromady hrubých komentárov k sociálnym médiám, kým ľudia ju volajú na tuk a pýtajú sa, či je tehotná.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Mojim neuveriteľným a milujúcim fanúšikom slová nemôžu vyjadriť, aké som prekvapený tým, že som s vami! Som veľmi vďačný za náklonnosť, ktorú máte pre mňa, Alison a Pretty Little Liars! My / ja by som to nemohol urobiť bez teba! Robím to, čo milujem každý deň kvôli vám! Ako veľa z vás si všimli, že moje telo prešlo niekoľkými zmenami a chcem vyčistiť vzduch a poskytnúť vám vysvetlenie. Stále čelím zlej hormonálnej nerovnováhe, ktorá mi úplne vyrazila z tela. Chcem vás uistiť, že som zdravá a všetko späť na trati! Veľká vďaka všetkým, ktorí ste boli v mojom rohu! Žijeme v takejto sudcovskej duševnej spoločnosti, ktorá dáva každú chybu, vrátane prírastku hmotnosti, do tej istej kategórie. A pre tých z vás, ktorí sa stretávajú s akýmkoľvek zdravotným problémom, hormonálnou nerovnováhou a prírastkom telesnej hmotnosti akéhokoľvek druhu, na čo vás naliehám a povzbudzujem, aby ste sa s ňou vyrovnali v zdravom panstve. VÁS a VAŠE zdravie sú dôležité, nie názory a predpoklady niekoho iného. Získanie zdravia nie je len o práci a správnom jedení (akokoľvek nesmierne dôležité), ale aj o tom, že ste sa obklopili tým, ktorí vás zaujímajú a chcú vidieť, že ste uspeli a stať sa tým najlepším, čím môžete byť. Milujem každého z vás a ja vás držím všetko drahé pre moje srdce! Xoxoxox Sasha

Príspevok, ktorý zdieľa Sasha Pieterse Sheaffer (@sashapieterse)

“Bolo to naozaj škodlivé, ako ľudia reagovali,” vysvetlil Pieterse. “Boli nahnevaní alebo šialení, vyzeral som takto. Bola to jedna z najťažších vecí, akú som kedy prežil.”

Vysvetlila, že v poslednej dobe bola diagnostikovaná syndrómom polycystických vaječníkov, hormonálna porucha, ktorá je spojená s prírastkom hmotnosti, nepravidelnými obdobiami a ťažkosťami pri strate hmotnosti. Nakoniec vedel, prečo sa jej veľkosť zmenila tak drasticky. Teraz chce priniesť povedomie o poruche, ktorá sa často nedá diagnostikovať.

Cvičenie pre show jej pomohlo začať strácať váhu a od začiatku tréningu DWTS, Pieterse hovorí, že stratila 15 libier. A čo je dôležitejšie, začína sa cítiť ako sama seba. V latinskej noci tancovala na “Most Girls”, inšpiratívna popová pesnička od Hailee Steinfeld, ktorá rezonovala s Pieterse pre svoje pozitívne posolstvo.

Po vystúpení Pieterse povedal Erinovi Andrewsovi: “Mám pocit, že som bol vždy šťastný človek a bol som tak požehnaný úžasnou rodinou a priateľmi, ale prežil som ťažké časy, takže sa cítim ako ja, znamená svet, úprimne. “

S jej bežať DWTS pokračovanie a nadchádzajúce PLL spin-off na Freeform, Pieterse je príliš zaneprázdnený, aby sa mohol sústrediť na nenávistky rovnako.

Pozrite sa na novú sériu Delish, WTFood:

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.