Keďže ochromujúce množstvo dažďa naďalej zasahuje Texas a časti Louisiana v dôsledku hurikánu Harvey (teraz Tropical Storm Harvey), ľudia sa snažia nájsť inšpiráciu všade, kde môžu. Tento víkend psa, ktorého fotografia sa stala vírusovou na Facebooku, poskytla veľmi potrebnú dávku humoru.

Otis pes bol fotografovaný susedom, Tiele Dockens, ktorý videl Otis prechádzky cez Sinton, Texas, v sobotu ráno nosiť veľké vrece z krmív pre psov, Houston Chronicle správy.

Dockensov príspevok bol odvtedy zdieľaný viac ako 39 000 krát, pričom mnohí komentátori poznamenali vynaliezavosť psa.

Otis sa staral o starého otca svojho majiteľa Salvadora Segovia. Jeho majiteľ, 5-ročný Carter, utiekol z mesta kvôli záplavám. Segovia si všimol, že psík chýbal v piatok v noci, a druhý deň ráno uvidel, že jeho vrecko s jedlom tiež zmizlo.

Keďže Sinton má len 6 000 obyvateľov, nebolo príliš ťažké nájsť inteligentné šteňatá. S pomocou susedov, ktorí videli Otis chodiť s jeho núdzovým stash jedlo, Segovia bol schopný vystopovať psa pred malou Carter vrátil.

Nie je to prvý štetec so slávou – Otis je niečo ako miestna celebrita. On má povolené ísť do Dairy Queen dostať hamburger na vlastnú päsť, a je jediný pes povolený vyčkať mimo domu krajského súdu, Segovia povedal Chrono. V podstate v čase ťažkostí (alebo hladu), Otis je, kto chcete okolo.

Ak by ste chceli pomôcť s úsilím o pomoc, môžete darovať Červenému krížu, 4 Paws Farm alebo Hurricane Harvey Relief Fund, založenému Houstonským primátorom Sylvesterom Turnerom.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.