Divné, ale pravdivé: M & M je lepšie v cookies. Nie je to veda, ale na ňom by sme si na to zaobstarali pekný penny. Alebo aspoň krabica nových zmrzlinových sendvičov od M & M. Čokoládový dezert je teraz k dispozícii v obchodoch po celom svete, práve včas na teplé počasie.

Pravdepodobne ste videli pôvodnú verziu Marsu v obchodoch už: dve cukrové koláčiky spoločnosti M & M zasadené okolo vanilkovej zmrzliny. Táto aktualizovaná verzia sa stará o milovníkov čokolády a dve čokoládové cookies homestyle, ktoré sa medzičasom zdobia zmrzlinou M & M a čokoládovou zmrzlinou s nízkym obsahom tuku. To je čokoláda na čokoláde s čokoládou medzi sebou, ICYMI.

Prichádzajú v jednotlivo zabalených balíkoch, takže si môžete kúpiť jeden sám alebo šesťkrát. Vieš, takže máš mrazničku. Oni obchodujú za 1,99 dolárov a 4,99 dolárov, respektíve, a možno ich nájsť teraz v obchodoch s potravinami, obchodoch s drogami a convenience stores celoštátnej.

obraz

S láskavým dovolením na Marse

V tomto roku nedošlo k žiadnemu nedostatku zmrzliny, s vlnou zdravších možností spustených spoločnosťami Ben & Jerry’s, Talenti, Halo Top a viac upútať pozornosť každého. V poslednej dobe, Sour Patch-plnené zmrzlinu a popsicles hit obchodov, nakoniec kombinácia kyslé a sladké. Zabudnite na prácu na bikinách, sme príliš zaneprázdnení pri rozhodovaní o tom, ktorá nová zmrzlina sa má najskôr pokúsiť.

Nasledujte Delish na Instagram.