obraz

giphy

UPDATE: 13. apríla 2016 o 10:40 hod.

S cieľom povzbudiť zákazníkov, aby sa dostali na palubu s programom odmeňovania (a držať sa u existujúcich členov, ktorí by sa cítili zmätení novou štruktúrou), reťazec propaguje ponuku “automatického zlata”, ktorá dáva členom želaný zlatý status za rok s akýmkoľvek nákup v obchode od 12. apríla do 2. mája. To vám prináša personalizovanú zlatú kartu, odmeňuje každých 125 hviezd a mesačné dvojhviezdičkové dni po jedinom kúpe – vážne riešenie s ohľadom na nový program by zvyčajne vyžadovalo 300 hviezd (okolo 150 USD v nákupoch), aby ste sa tam dostali.

Uvedomte si, že ponuka sa nevzťahuje na nákup alkoholu alebo kariet Starbucks a musíte zaplatiť pomocou zaregistrovanej karty Starbucks alebo prostredníctvom aplikácie prepojenej s vaším členským účtom. Existujúci členovia Gold môžu takisto využiť ponuku – získajú zlatý štatút na celý rok.

UPDATE: 24. marca 2016 o 11:03 hod.

Ďalšou je práve oznámená predplatená karta Starbucks Rewards – predplatenú debetnú kartu ponúkanú prostredníctvom služby Chase, ktorá sa môže použiť na nákupy kdekoľvek, kde spoločnosť Visa prijíma. Žiadne slovo o tom, ako systém odmeňovania bude fungovať pre držiteľov kariet, ale bez mesačných poplatkov alebo poplatkov za prekládku, by mohlo byť lákavé získať hviezdy tým, že zaplatíte za niečo ostatné ako káva. Spoločnosť Starbucks predtým udelila hviezdy prostredníctvom nákupu lyftských jazdy, predplatného New York Times a hudby na Spotify, takže sme radi, že sme si vypočuli spoluprácu značiek, ktorú môžeme ťažiť z tejto novej karty v našich peňaženkách.

Starbucks Rewards Prepaid Card

Starbucks

ORIGINÁLNE POST: 22. februára 2016 o 1:08 hod.

Ráno, ktoré začína voľnou kávou, je nepredvídateľné – a preto sú miestne kávovary a vernostné programy prakticky nenahraditeľné v našich srdciach. Hoci táto skutočnosť nezastavuje spoločnosť Starbucks od úplného prepracovania jej odmeňovacieho programu, aby odrážala sumy dolárov a nie transakcie.

Oznámila dnes ráno na svojej stránke, káva spoločnosť bude ladenie spôsobom, ako si zarobiť body a vykúpiť je zadarmo nápoje. V rámci nového systému získate dve hviezdičky za každý 1 dolár vynaložený v porovnaní so súčasným modelom jednej hviezdičky na návštevu. A v závislosti od vašich nápojov na pitie kávy by to mohlo byť buď najlepšie, alebo najhoršie správy v pondelok ráno.

obraz

Starbucks.com

Ak ste v drahých a komplikovanejších nápojoch, ako sú frappuccinos z ne-také-tajné menu a obmedzené-čas údené Butterscotch lattes, potom máte šťastie. Pretože bude potrebovať 125 hviezd (62,50 dolárov) na získanie bezplatného nápoja alebo potraviny, každá z vašich väčších šekov sa vyplatí. A dokonca aj vaša zmena bude započítaná do čiastkových hviezd (t. J. 6,20 dolárov sa rovná 12,4 hviezdičiek).

Ale ak ste pravidelne pripravený piják na kávu, ktorý je oveľa menej drahý na pohár, bude potrebovať viac času a peniaze ako teraz, aby ste získali freebies pri novej 125-hviezdičkovej sadzbe. S aktuálnym programom dostanete len 12 hviezdičiek z 12 transakcií, ktoré vám poskytnú bezplatnú položku (t. J. 24 dolárov za tucet 2 dolárov obyčajného kávy). Ale blížiaca sa zmena si vyžaduje, aby ste kúpili takmer trikrát toľko 2 šálok, aby ste dosiahli vykúpiteľnú kvótu vo výške 62,50 USD. V podstate, CBS správy, ak váš účet je menej ako 5 dolárov za návštevu, dostanete poslal do nového systému.

Neprekvapuje to, že to viedlo k divoko rôznym reakciám na sociálnych médiách:

Existuje však niekoľko nových aspektov programov spoločnosti Starbucks, ktoré prežili oba tábory. Po prvé, sú dni s dvoma hviezdičkami. Ak ste členom zlatej úrovne (ak ste vyzdvihli 300 hviezd za rok), môžete získať štyri hviezdičky za každý dolár strávený počas mesačných bonusových dní, ktoré budú náhodne vybrané a oznámené prostredníctvom e-mailu.

Nasledujte Delish na Instagram.