Mama June sa rýchlo ukáže na úbytok hmotnosti o hmotnosti 300 libier, pretože má operáciu žalúdočných rukávov a pracuje s trénerom. Ale ona Mama June: Not To Hot costar Jennifer Lamb – aj jej bývalá manželka Mike Thompson (a.k.a Sugar Bear’s) nová manželka – nemá taký záujem na zbavení jej nadváhy. Príčiny nemajú nič spoločné s jej zdravím a všetko súvisiace so svojou dlhotrvajúcou rivalitou s mamou June.

obraz

Youtube.com/WE tv

V nedávnej epizóde televízneho seriálu WE navštívil Lamb lekára po bolestiach na hrudi a závratoch. Jej váženie odhalilo desivé číslo: 431 libier. Doktor navrhol chirurgickú stratu hmotnosti – a Lambove pazúry vyšli. “Nechcem vyzerať ako jún, nikdy by som nechcel vyzerať ako jún, ale ak budem pokračovať v tom, čo robím teraz, nie som si istý, že v nasledujúcich piatich rokoch,” povedala na show. Lamb pokračovala v odvolávaní sa na jún ako na “bobuľovitú bábiku Barbie” – zjavnú úchylku v mäkkých júnových mäkkých, bieliacich blond vlnách a ob.

obraz

Paras Griffin

Ale okrem toho, čo sa stalo, Lamb zdieľal znepokojujúcejšie starosti: “Mike sa vždy naozaj páčilo väčším ženám, takže ak mu to poviem, mohol by som ho stratiť, musím sa obávať: stále ma bude milovať rovnako, ako ma teraz miluje ? ” Je pravda, že Lamb by mala vyzerať ako úplne iná osoba, ak dostala operáciu. Jej doktor povedal, že niekto z jej veľkosti by mohol očakávať, že stratí takmer polovicu svojej váhy. Ale vyradenie zo záchrannej procedúry namiesto zachovania manželstva nemusí byť najchytrejšou voľbou.

Možno Lamb môže najskôr vyskúšať neinvazívny režim úbytku hmotnosti. Mama June má niekoľko nepochybne jednoduchých tipov.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.