obraz

Getty Images

Správy o masovom vyprázdnení pekárenských pečieniek prekvapili milovníci košíčky, investori a všetci medzi nimi. A aj keď skupina investorov chvíľu oznámila, že ušetria drobky, celonárodné uzavretie reťazca nemalo vplyv na zamestnancov spoločnosti. Ako Wall Street Journal že masívna spoločnosť smerovala do brucha (dokonca aj dočasne), čo spôsobilo, že predajcovia ako rodinná spoločnosť Melita Bakery boli nútení hromadne prepúšťať a finančne bojovať.

Ako časopis Melita sa spoliehala na Crumbs na približne 40% svojho podnikania a musel odmietnuť viac ako tretinu svojej pracovnej sily v reakcii na debnenie spoločnosti. Okrem toho bola spoločnosť Melita nútená opätovne prerokovať svoje platobné podmienky so zadávateľmi a hneď po náhlej prestávke mala ťažkosti so splácaním mzdových požiadaviek pre 120 zamestnancov, ktorí stále pracujú s touto spoločnosťou. A pridať urážku k zraneniu, malá pekáreň založená na Bronxe je podľa listín konkurzného súdu ešte stále dlžná 100 000 dolárov bývalou kapustňovou ríšou.

Našťastie sa Melita sústreďuje svoju energiu na rozširovanie na iných trhoch, ktoré nesúvisia s drvivosťou, a pomaly sa dostáva do konca s klientmi ako sú Fairway, Gristedes a Waldorf-Astoria.

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:

Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky Zistite najnovšie správy o potravinách Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter

súvisiace:

Nepoužívajte to: Cold Noodle Salads pre horúce letné dni

Zelené Smoothies, ktoré budú blázniť celú rodinu

9 nádherné grilované dezerty