Trvá to chvíľka, kým sa potopíš. Áno, to je žirafa, neúnavne pokrčiť hlavu cez otvorené okná, vymedziť si raňajky a dúfať, že si pochutnáte na občerstvení. Áno, je to dosť blízko k domácemu miláčikovi, keď si vychutnáte vdolky a ovocné misky. Áno, táto chvíľa fúka, že princezná brunchka z Disneyho ste mali v piatej triede priamo z vody.

Giraffe Manor v Nairobi, Keňa, je nocľah s raňajkami na rozdiel od iných. Má len 12 izieb, ale je to súčasť toho, čo z neho robí taký osobný, intimný zážitok. Neexistuje nič, čo by sa mohlo stať jediným. Hotel je umiestnený na 12 hektároch pôdy v strede 140 akrov lesa a je domovom stáda žiraf Rothschild.

žirafa Manor

Giraffe Manor

REZERVOVAŤ TRIP: Giraffe Manor, Keňa; TripAdvisor

Hotel vám umožní, aby ste sa stali blízkymi a osobnejšími so zvieratami – alebo skôr, že sa dostanú blízko a osobne s vami. Hoci pozorovanie žirafy nie je zaručené počas raňajok, ako ukazuje vyššie uvedené video, nie je nezvyčajné, aby sa tam objavili, aby si overili veci. (Robia to “častejšie”, vysvetľuje spoločnosť na stránke FAQ.)

žirafa Manor

Giraffe Manor

Vzhľadom k tomu, že sa dostať tak blízko k žirafe je asi tak zriedkavé ako večera s Inou a Jeffrey Garten, takýto prístup vás bude stáť. Záhrada za poplatok predstavuje 595 USD za dospelú osobu a 420 EUR za dieťa za noc. Stravovanie a nápoje sú zahrnuté, ale stále. Je to strmá cena, ktorú možno zaplatiť – potenciálne – zaobchádzať s banda divých zvierat.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.